הישגיה המדהימים של עמותת Soldiers Save Lives

העמותה Soldiers Save Lives הפכה לשם דבר תוך ימים ספורים מהקמתה ומחוללת שינוי משמעותי בבטחונם ושלומם של אינספור חיילים שכרגע מסכנים את חייהם כדי להגן על עם ישראל.

הרקע להיווסדות “חיילים מצילים חיים”

קבוצה של חברי תיכון יצאה למשימה למצוא אח של אחד מהם לאחר שנעלמו עקבותיו אחרי המסיבה שנכח בה בדרום הארץ. הרמז היחיד שהיה להם היה ההודעה: “התפללו עבורי”, ואחריה “קרה אירוע נורא”. ורק דממה לאחר מכן.

מלאי תקווה ונחישות, הם התכוננו למשימת חיפוש לדרום. הורה של אחד מהם סיפק ציוד מגן, כולל קסדות וכלי נשק. במהלך נסיעתם הם נתקלו בחיילים שהיה להם פחות ציוד מהם. מתוך הכרה בצורך המיידי, הם מסרו ללא אנוכיות את ציודם לידי אותם החיילים.

הנכונות שלהם להרתם לעזרה נעצרה שם. בזמן נסיעה שלאחר מכן דרומה, הם הביאו אספקה שנאספה מאנשים טובי לב בירושלים. בזמן הזה זו הם היו עדים לגיוס המהיר והאפקטיבי ביותר בהיסטוריה של ארצנו, שבמסגרתו 300,000 חיילי מילואים גוייסו תוך יומיים בלבד, מה שכמובן גם יצר ביקוש עצום לציוד צבאי.

זיהוי הצורך בציוד צבאי רב ונקיטת יוזמה למען השגתו

עם ההסלמה של המתיחות ותחילת המלחמה ב-7 באוקטובר, הצעירים הנמרצים זיהו בעיה דחופה. בעוד שהצבא סיפק ציוד חיוני, היה מחסור בולט בפריטים חיוניים מסוימים כמו שקי שינה וציוד מגן מתקדם. הצורך הדחוף זה עורר את יוזמת Soldiers Save Lives (חיילים מצילים חיים), עשייה שהוקדשה לדוד ניומן, חייל מחטיבת גולני, שחבריו לא זכו לראות יותר.

הם יזמו את קמפיין גיוס התרומות ונעזרו במתנדבים בניו יורק כדי לאסוף אספקה. הקמפיין הוכיח את עצמו בתור אפקטיבי למדי והמשלוח הראשון שלהם הועבר דרך האוויר כבר ב-9 באוקטובר, יומיים בלבד לאחר תחילת המלחמה.

תרומות ציוד שהושג עד כה על ידי Soldiers Save Lives

מעל אלף קסדות צבאיות
מעל שלושת אלפי חולצות תרמיות
מעל אלף מטענים ניידים
מעל אלף שקי שינה
מעל אלף ערכות עזרה ראשונה
מעל שלוש מאות זוגות מגיני ברכיים

ציוד שיש בו צורך כרגע

מזל”טים טקטיים
משקפי מגן לחיילים
כפפות טקטיות לירי
מגני ברכיים צבאיות
ערכות רפואיות לשעת חירום
מכשירי רדיו דו-כיווניים

החשיבות של שיתוף מידע על חיילים מצילים חיים

חברי התיכון שפעלו בהתחלה מתוך שליחות אישית, הפכו מצב מצוקה ליוזמה התנדבותית אדירה תוך 48 שעות בלבד. הם הצליחו לספק ציוד בשווי מאות אלפי דולרים וניהלו ביעילות את העברתו לארץ. הרצון לעזור ולשנות ממשיך להניע את מאמציהם להבטיח שהחיילים שלנו מצוידים היטב.

עד כה, תרומותיהם הסתכמו ביותר מארבע מאות אלף דולר, עם הערכות ציוד העולה על מיליון דולר, והם מכוונים עכשיו למטרה בארה של עשר מיליון דולר. זה הזמן שלנו לעזור להם להשיג את המטרה וזה מתחיל בהפצת הקישור לאתר הארגון!

תמכו במטרה שלהם בכתובת הבאה והפיצו אותה הלאה: https://www.soldierssavelives.org/

דילוג לתוכן