התעצבן שהאישה סיפרה לאימא שלו. המחשה: ShutterStock

תושב ראשון לציון שהיכה את אשתו נעצר על ידי המשטרה והוגש נגדו כתב אישום. לטענת האישה, בעלה נקט כלפיה באלימות לאחר שהיא העזה להעיר לו על הנהיגה המסוכנת שלו.

לפני כשלושה חודשים בני הזוג עם ילדם בן השלוש נסעו יחד ברכב המשפחתי. הבעל בן ה־37 נהג במהירות שעולה על 130 קמ"ש, המשיך בנסיעתו המהירה, עקף כלי רכב וסיכן את בני המשפחה שלו.

בשלב מסוים נכנס הבעל לעקיפה מסוכנת והאישה צרחה מבהלה. הבעל זעם על כך ואיים עליה שאם תמשיך להפריע לו בנהיגה היא תשלם על כך.

הנסיעה המהירה המשיכה לסכן את יושבי הרכב ואחרי כמה דקות החליטה האישה שהיא לא מוכנה להסתכן. היא ביקשה מבעלה להוריד מהירות ולנהוג בזהירות, והוא עצר בצד הדרך, הכה אותה באגרופו ולאחר מכן סטר על לחייה. לאישה נגרמו חבלות וסימנים על גופה.

כעבור שבוע פגשה האישה את אמו ואחותו של בעלה, שהבחינו בסימני האלימות ושאלו אותה מה קרה לה. האישה סיפרה שהעירה לבעלה על הנהיגה שלו וקיבלה מכות. השתיים הביעו שאט נפש מהתנהגותו של בן משפחתן אבל ביקשו מהאישה שלא תפנה למשטרה והן יטפלו בו.

באותו ערב כאשר הבעל חזר לביתו הוא החל לצעוק על אשתו שהיא עשתה ממנו צחוק ואיך היא העזה להתלונן על המכות בפני אמו ואחותו. הבעל עבר פעם נוספת לפסים אלימים, תפס את אשתו בחוזקה ודחף אותה לרצפה. לאחר מכן הכה אותה בפניה ועזב את הבית.

האישה ניגשה לתחנת המשטרה והגישה תלונה נגד בעלה. באותו ערב נלקח הבעל לתחנה, שם נחקר והועבר למעצר. במהלך החקירה הודה הבעל במעשי האלימות וטען שהוא אינו יציב נפשית ומבקש להתאשפז במוסד לחולי נפש.

בשבוע שעבר הוגש נגד הבעל כתב אישום בשל תקיפה הגורמת לחבלה. במקביל, הוא נשלח להסתכלות כדי לבחון האם הוא כשיר לעמוד לדין.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו