ממרחק של מעל 10,000 קילומטר מישראל, אי שם בברזיל הרחוקה, כשהיא נמצאת בעיצומן של חגיגות הקרנבל בעיר פלוריאנפוליס ניתן לשמוע את הההתרגשות בקולה של המוצ'ילרית, תושבת העיר ראשון לציון, קורל ארואתי (22).

חוגגת קרנבל בברזיל. קורל ארואתי. צילום: אלבום פרטי

לאחר שטיילה בעיר הדרמית אושואיה שבארגנטינה, עברה חוויות מיוחדות בצ'ילה ואפילו סימנה שם וי על חלום הצניחה חופשית, הגיעה ארואתי ליעד השלישי בטיול שלה, ברזיל, כשהיא מלאת אנרגיות, אך חסרת מילים.

"עכשיו אני מבינה ממה כולם מתלהבים. קשה לתאר במילים את כל הנופים שאתה רואה והחוויות שאתה צובר", סיפרה ארואתי במהלך שיחתנו.

צניחה חופשית בפוקון, צ'ילה. קורל ארואתי נהנית מהחיים. צילום: אלבום פרטי

ללא צל של ספק התלהבותה ניכרה כשהזכירה את ההתרשמות ממה שהגדירה כ"טיול של פעם בחיים", אך רגשות השיא שהתבטאו בתנודות קולה הועברו היטב כשהחלה לדבר בגעגוע על משפחתה, לקראת יום המשפחה שחל היום (ראשון).

"הייתי רוצה למסור להם שאני מתגעגעת. יום המשפחה השנה קצה שונה עבורי. כאן, כשאני רחוקה מהבית ומהשגרה היומיומית. השהייה כאן עם חברה מאוד טובה עדיין לא ממלאת את התחושה של הבית, כי אין כמו הבית. משפחה זה השורש שלך ושום דבר אחר לא יכול להשתוות לכך. אני מאחלת למשפחה שלי שימשיכו להיות מאושרים תמיד, ושייהנו מהתמונות שאני שולחת להם מהעולם המופלא הזה, ובעיקר להגיד להם שאני אוהבת אותם", שיתפה ארואתי.

נראה כי למרות שארואתי מתחילה את הבקרים שלה בשלווה מוחלטת ופוגשת מדי יום אנשים חדשים שחווים איתה רגעים מעצימים, בני משפחתה: אביה, יהודה ארואתי (60), אמה, אהובה ארואתי (54), האחות מורן ארואתי (33) והאח קובי ארואתי (29), נמצאים נטועים במחשבתה בכל אותם יעדים חלומיים בהם היא מבקרת,. לעיתים, במיוחד ביום כזה, מוצי'לה כבדה שנשענת על הגב במשך שעות של טראק יומי עשויה להיות קלה יותר מגעגוע לאותם אנשים שהם חלק בלתי נפרד מאיתנו.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו