ביום שלישי (14.2.17) יתקיים הפנינג מכירת תחפושות בשני מוקדים שונים בראשון לציון. זוהי השנה השלישית שתושבת העיר, מירב כספי וקנין מארגנת בעזרתם של מתנדבים רבים הפנינג עירוני שכל הכנסותיו ייתרמו למשפחות נזקקות.

הכניסה להפנינג היא חופשית והתושבים יוכלו ליהנות מהופעות, מתקנים מתנפחים, דוכני מזון, וכמו כן לרכוש תחפושת לילדיהם לקראת חג הפורים במחיר של עד 40 שקלים. על מנת לאפשר נגישות לתושבים מאזורים שונים בעיר, האירועים פוצלו לשני אזורים: מערב העיר, במרכז קהילתי כרמים-רחוב היין 2. מזרח העיר, מרכז קהילתי רביבים- רחוב אחד עשר 35 פינת כתריאל. בשני המרכזים האירוע יתקיים בין השעות 16:30-19:30.

כזכור, לפני כחודש התפרסמה פה כתבה על קבוצת המתנדבים שהקימה כספי וקנין "נתינה היא הכח" שנרתמת לאורך כל השנה לפתרון בעיות יומיומיות של אוכלסייה נזקקת. לדברי כספי וקנין גיוס התרומות לקראת ההפנינג שיתקיים ביום שלישי היה מוצלח במיוחד. "קבוצת נתינה היא הכח עובדת ואוספת תרומות ותחפושות מכל מקום אפשרי, הגענו למעל 600 תחפושות חדשות ומחודשות לטובת העניין" אמרה כספי וקנין.

מזה שלוש שנים חברת המועצה, קרן דנה ג'דה מסייעת לכספי וקנין, ולמתנדבי הקבוצה: נתינה היא הכח: סוזי דהן, ענת פנסו, ענת שוורץ, עדי שוורץ, יעל תורגמן, עידית כהן. "מחמם את הלב לראות את התגייסות התושבים, תרומתם והתנדבותם של כוכבי הילדים, מפעילים ובעלי מקצוע לטובת מטרה שכולה אהבת חינם" סיפרה כספי וקנין, והוסיפה: "לא יהיה ילד ללא תחפושת כמו שלא יהיה שולחן חג ללא אוכל".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו