צילום: shutterstock

ביום שני האחרון קיימה כללית רפואה משלימה הרצאה מיוחדת לעשרות חולי סוכרת וטרום סוכרת במרפאת כללית 'גולדרוזן' בראשון לציון. מדובר בהרצאה שמתקיימת כחלק מסדרה בת 7 מפגשים עם דיאטנית, עובדת סוציאלית, רוקחים ורופאים, שמיועדת עבור חולי הסוכרת.

ההרצאה הועברה על ידי רכז תחומי מגע ורפואה סינית ברשת כללית רפואה משלימה, בני חיון, שהסביר על הרפואה המשלימה כדרך יעילה לשיפור אורח החיים וכטיפול מונע. בנוסף, חיון הסביר על היבטים טיפוליים בסוכרת לפי הרפואה הסינית תוך מתן דוגמאות של טיפולים אשר יכולים לתרום למניעת ועצירת הסוכרת, טיפולים כגון צמחי מרפא,נטורופתיה,טווינא,התמודדות במצבי לחץ ומתח ועוד. לאחר מכן דיברה מנהלת קשרי הקהילה של הרשת, רחל קלמנוביץ', שהסבירה על מגוון הטיפולים הקיימים בכללית רפואה משלימה, ועל המעטפת המלאהשל טיפולים רפואיים לגוף ולנפש שהיא מספקת. מנהלת שירות הלקוחות במרפאת 'דרור', מלכה גלים, הצטרפה גם היא וחילקה שי צנוע מתנת המרפאה, תיקי בד וחוברות מידע.

מנהלת קשרי הקהילה ברשת, רחל קלמנוביץ', אמרה: "רשת מרפאות כללית רפואה משלימה מקיימת מגוון רחב של פעילויות ושיתופי פעולה עם גופים שונים בישראל במטרה להעלות את המודעות ליתרונות שברפואה המשלימה. אנו מודים לכל המשתתפים שהגיעו ומקווים שההרצאה אודות הרפואה המשלימה כטיפול יעיל לסוכרת תרמה להם, ולו במעט, בהתמודדותם".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו