נס זמיר (צילום: מתוך פייסבוק)

הפועל ראשון לציון בכדורגל עשתה בסוף השבוע צעד משמעותי מבחינה בדמות העפלה לשמינית גמר גביע המדינה. נכון, מכאן ועד השלבים המתקדמים במפעל הדרך עוד ארוכה ויש היאמרו בלתי אפשרית אך הניצחון הדרמטי על מכבי נתניה מוליכת הליגה הלאומית 1:2 ואף העובדה שמאז הצטרפותו של ניר ברקוביץ' לצוות המקצועי כמאמן ראשי. הקבוצה טרם הפסידה ובעיקר נראית נהדרת על המגרש, מפיחה רוח חדשה במועדון שיוצר חיבור חדש של השחקנים והאוהדים.

נס זמיר שכבש צמד בניצחון על מכבי נתניה (אחד מהם בהארכה) היה ללא ספק הגיבור הגדול של המשחק. השחקן שהגיע בקול תרועה רמה מבית"ר ירושלים ועם הרבה ציפיות, סיפק את הסחורה ולהט על המגרש. גם השוער איתמר ישראלי רשם משחק מצוין בנוסף לעובדה שהציל כדור עונשין מ-11 מטרים.

אוהד קדוסי אמר בסיום: "אנחנו קבוצה של גברים, משחק לחימה של כל השחקנים ויצאנו גמורים מהמשחק הזה, אבל מאוד שמחים מהניצחון. כל הכבוד לקהל שלנו שהגיע וידע להעריך את ההקרבה והלחימה שלנו במשחק". איליי בכר סיכם: "באנו מההתחלה בידיעה שאנחנו את המשחק הזה מנצחים וזה גם נראה ככה על המגרש. אני רוצה להגיד תודה לקהל המדהים הזה שמלווה אותנו לכל מגרש בארץ גם שלא תמיד הולך".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו