צילום: shutterstock

תושבת ראשון לציון מצאה את עצמה מאוימת ומותקפת על ידי בת זוגו של החבר שלה לשעבר. הצעירה והחבר לשעבר תקפו את האישה בעת שנפגשו ברחוב. בשבוע שעבר הוגש נגדם כתב אישום.

לפני כשנתיים יצאה תושבת העיר, בשנות ה־20 לחייה, עם גבר המתגורר גם הוא בראשון לציון. לאחר כמה חודשים החליטו השניים שהקשר ביניהם מיצה את עצמו וכל אחד המשיך לדרכו.

בחצי השנה האחרונה החל הגבר במערכת יחסים עם אישה אחרת, אך למרות זאת המשיך לשלוח מדי פעם מסרים לבת זוגו לשעבר, בהם הוא ביקש לראותה או לשוחח עימה. לאחר חודשים של שליחת מסרים והפצרות מצידו של הגבר, החליטה האקסית להיענות לבקשותיו והתקשרה אליו כדי לדרוש בשלומו ולהבין מה יש לו לומר לה.

לרוע מזלה, מי שענתה לשיחת הטלפון הזו הייתה בת זוגו הנוכחית של הגבר, שמאוד לא אהבה את העובדה שהיא מתקשרת אליו. יתרה מכך, היא גם לא אהבה את העובדה שהיא עדיין שמורה אצלו בזיכרון של המכשיר הנייד ולא נמחקה באופן מיידי.

מאחר שבת הזוג הנוכחית לא ידעה על פנייתו של הגבר וסברה כי האקסית שלו היא זו שהחליטה לחדש את הקשר, היא איימה עליה שאם תעז להתקשר שוב היא תפגע בה באופן קשה.

בכך לא תמה הפרשה. על פי החשד, כאשר בת הזוג הנוכחית טיילה עם הגבר, פגשו השניים את האקסית במרכז העיר במקרה. החברה הנוכחית ניגשה אל האקסית, דרשה ממנה לשמור מרחק ואף נתנה לה מכה בפניה כדי לחזק את המסר.

גם הגבר הצטרף לאיומים, ודרש מהאקסית לחדול מההצקות. הוא אמר לה כי אם תתקשר אליו שוב הוא יפגע בה ולא יהיה לו אכפת להגיע למעצר.

האקסית הפגועה והמפוחדת התלוננה בתחנת המשטרה והשניים עוכבו לחקירה, שבסיומה נעצרו. בשבוע שעבר הוגש נגד הגבר ובת זוגו כתב אישום על איומים ותקיפה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו