צילום: shutterstock

סיפור אהבה בין צעירה יהודייה מראשון לציון לפלסטינית מאיזור ירושלים הצליח להתגבר על קשיים ודעות קדומות. אבל במקרה הזה לסיפור לא היה סוף טוב והוא הסתיים בהגשת כתב אישום בגין סחיטה ואיומים.

לפני כשנתיים נפגשו צעירה מראשון לציון וערבייה ממזרח ירושלים במועדון ריקודים בחיפה. בין השתיים נרקמה מערכת יחסים שהתפתחה לקשר זוגי רציני, שבמהלכו עברו השתיים להתגורר יחד במרכז ראשון לציון.

למרות האהבה הגדולה ששררה ביניהן, התעקשה הצעירה מראשון לציון לשמור על מערכת היחסים בסוד, לא בשל היותה לסבית אלא בגלל שבת הזוג שלה היא ערבייה. החברה הפלסטינית לא הייתה שבעת רצון מהסתרת הקשר, אך הסכימה לבלוע את העלבון, רק בשל אהבתה והרצון לשמר את הזוגיות.

בהמשך, מערכת היחסים בין השתיים החלה להידרדר ולפני כחודשיים ביקשה הצעירה היהודייה לסיים את הקשר, בשל הקושי שלה לנהל אותו בסתר לאורך זמן. בת זוגה התקשתה לקבל את הדרישה הזו וביקשה ממנה לשקול זאת שוב, אך הצעירה טענה שכבר קיבלה החלטה וברצונה לפרק את הזוגיות.
בת הזוג הפלסטינית סירבה לקבל את הגזירה והחלה להלך אימים על חברתה. היא אמרה לה שאם תעז לעזוב אותה היא תספר לכולם על מערכת היחסים ביניהן. למרות דרישתה של הצעירה היהודייה שלא לעשות זאת, המשיכה בת הזוג באיומים, דבר שלא הפריע לצעירה היהודייה לממש את דרישתה ולעזוב את הבית.

על פי החשד, באחד מימי שישי הגיעה בת הזוג הפגועה לבית הוריה של הצעירה בראשון לציון, דפקה על דלתם והחלה לקלל אותם תוך שהיא מטיחה בהם שהייתה בת הזוג של בתם.
שכניהם של ההורים ששמעו את הצעקות הזמינו משטרה והצעירה הועברה לתחנת המשטרה המקומית. לפני כשבועיים הוגש נגדה כתב אישום בשל ניסיון סחיטה ואיומים. הדיון הבא יתקיים במהלך החודש בבית משפט השלום בראשון לציון.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו