ביום שישי האחרון התקיים בראשון לציון טורניר ג'ודו במרכז הספורט 360 בנחלת יהודה. המועדון המקומי "להיות גדול מבפנים" בהדרכתו של שימי עשור אירח את הטורניר, בו השתתפו כ-200 חניכים משבעה מועדונים שונים בארץ. המועדון של עשור זכה במקום השלישי.

צילום: זיו נחמה

בשנה האחרונה התקיימו טורנירים אחדים של הענף בעיר ראשון לציון, אך קיים קושי במציאת נותני חסות, ולכן אירועים כאלו אינם יוצאים לפועל כדרך קבע. הטורניר הנוכחי התקיים בזכות עשור, והמנהל האדמיניסטרטיבי של המועדון, זיו נחמה. השניים לקחו על עצמם את הפקת האירוע בכל היבטיו.

צילום: זיו נחמה

"כל המאמנים אמרו שהיה מאוד יפה, גם אני הופתעתי, עליתי למעלה ליציע וראיתי את המזרונים מסודרים, ונדהמתי" אמר בהתלהבות עשור, והוסיף: " זו הייתה חוויה מדהימה ומשפחתית. אף ילד לא הגיע לבד, כל ילד הביא את כל משפחתו. זו חוויה מדהימה שכדאי שתהיה יותר בעיר הזאת, כי אין מספיק מזה בעיר". מדבריו עולה בעיה, שאולי תגרום למישהו להרים את הכפפה.

"להיות גדול מבפנים" הינו מועדון ג'ודו שקיים כ-שש שנים, ומתאמנים בו כ-110 חניכים תחת חסותו של עשור שצבר 19 שנות אימון בג'ודו. "אומנות הלחימה- ג'ודו, מביאה איתה את כל הערכים שקשורים לביטחון, משמעת, כבוד, אורח חיים בריא וספורטיבי. אפשר לראות את הילדים מגיל קטן, איך הם כל הזמן מתעצמים ואז מרגישים יותר נוח עם הסביבה, ובחברה" אמר עשור.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו