הנוסעים (ארה"ב 2016)
-
ג'ים ואורורה הם שני נוסעים על חללית, במהלך מסע לעבר בית חדש. הטיול שלהם מקבל תפנית מסוכנת כאשר הם מתעוררים בצורה מסתורית ממצב השינה בו הם נמצאים 90 שנה מוקדם מהצפוי. כאשר ג'ים ואורורה מנסים לגלות את האמת מאחורי התקלה שלהם, הם מתחילים להתאהב זו בזה, ואינם מסוגלים להתכחש למשיכה שלהם אחד כלפי השנייה. הדבר היחיד שמפריע להם היא הסכנה הממשית של קריסת ספינת החלל שלהם, וגילוי האמת מאחורי התעוררותם.
-
בימוי: מורטן טילדום; תסריט: ג'ון ספיהטס; שחקנים: ג'ניפר לורנס, כריס פראט, מייקל שין, לורנס פישבורן.
-

-

הכחשה (בריטניה / ארה"ב 2016)

סיפור מאבקה המשפטי של הפרופסור האמריקנית דבורה ליפשטדט, (רייצ'ל ווייז), על האמת ההיסטורית, נגד דיוויד אירוינג. אירוינג (טימותי ספול) האשים אותה בהוצאת דיבה נגדו, כשהכריזה עליו כמכחיש שואה.

במערכת המשפט הבריטית, במקרים של הוצאת דיבה, חובת ההוכחה היא על הנתבע. לכן נדרש היה מליפשטדט וצוות המשפטנים שלה, בראשותו של ריצ'ארד רמפטון (טום ווילקינסון), להוכיח את האמת הבסיסית שהשואה אכן התרחשה.

בימוי: מיק ג'קסון; תסריט: דיוויד הייר; שחקנים: רייצ'ל וייז, טום ווילקנסון, טימותי ספול.

-

-

להתאהב מעל הראש (צרפת, 2016)
-
דרמה-קומית רומנטית על איש קטן המתאהב באישה גדולה ...
-
דיאן היא עורכת -דין יפה ומבריקה. היא שמה קץ לנישואים לא מאושרים וחופשיה כעת לפגוש את גבר חלומותיה. היא מקבלת שיחת טלפון מאלכסנדר... שמצא את הנייד שאבד לה. משהו קורה במהלך השיחה ביניהם. אלכסנדר הוא אדיב, שנון ומצחיק, אבל הוא גם גבר בגובה מטר וארבעים. הם קובעים להיפגש...
-
בימוי: לורן טיראר; תסריט:לורן טיראר וגרג וארוינריון; שחקנים: ז'אן דוז'רדן, וירז'יני אפירה.
-
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו