צילום: דוברות אסף הרופא

מדי יום פוקדים את בתי החולים השונים אנשים מכל קצוות הארץ שרוצים להרעיף על המטופלים את אווירת החג. הרופאים נהנים מכך, הילדים מרוצים, וכל הנרתמים למען חוויית הנתינה סיפרו שאי אפשר שלא להתמכר לרגע שבו אדם אחר מחייך בזכותם.


השבוע (שני) לכבוד חג החנוכה הגיעה קבוצת צעירי "יש עתיד" יחד עם ח"כ עליזה לביא וליהיא לפיד לשמח ילדים מטופלים וחולים במרכז הרפואי "אסף הרופא". הם ביקרו במחלקות הילדים והיולדות, עשו סיור באשפוז יום ילדים- מכון האלרגיה ואימונולוגיה בראשותו של ד"ר ארנון אליצור, וקיבלו מצוות העובדים במקום הסבר מפורט על תהליך הטיפול באלרגיה וההתקדמות המשמעותית בשנים האחרונות בהתמודדות ובהחלמה של הילדים.


חברי הקבוצה בלטו בנוכחותם עם שרשראות "הוואי" צבעוניות שענדו לצווארם, וברוח החג הם חילקו לילדים סביבונים ומעות חנוכה בדמות מטבעות שוקולד.

"יש ילדים שדווקא בחג מוצאים את עצמם במסדרונות בית החולים", אמרה לפיד והוסיפה כי "‏במקום להביא עוד סופגניה, ‏החלטנו, ‏קבוצת מתנדבים מיש עתיד, לבוא ולעשות שמח לילדים ‏שבמקום בגדי חג לובשים פיג׳מה של בית חולים. ‏ואכן החיוך שלהם האיר ‏את ‏החדרים - ‏והדביק גם ההורים המודאגים והצוות. היתה אווירת חג אמיתית, ומה צריך יותר מזה? רק בריאות".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו