לאט לאט התחלתי לשים לב שיש לי מחשבות אחרות שהרבה זמן לא חלפו בראשי. צצו כמה רעיונות ואנרגיה חדשה נכנסה. אין ספק שזו היתה טעינת מצברים חשובה מאוד. לחיים יש קצב משלהם ולא תמיד אנחנו נעצרים לקחת לעצמנו פסק זמן ולחדש את עצמנו. תמיד יש משהו "חשוב יותר" לעשות ולרוב אנחנו נדחקים לתחתית הרשימה. העניין כאן ש"מירוץ החיים" אינו משפיע רק על הרצונות ועל זמן הפנאי שלנו אלא הוא מאפיל גם על הרעיונות החדשים שלנו. רק כשאנחנו פנויים מחשבתית ורגשית אנחנו יכולים למלא את עצמנו באנרגיה חדשה, לחשוב מחשבות מרעננות וטריות וליצור דברים חדשים.

אבל יש כאן קאץ'. הרי אנחנו לא תמיד יכולים להשאיר את הילדים עם ביביסיטר, להתנתק מהעבודה, לנסוע לכמה ימים כדי להרגיש פנויים. ישנה דרך אחרת שבעזרתה נוכל להמשיך לחדש את האנרגיה שלנו והדרך הזו היא פשוטה יותר ממה שאנחנו חושבים.

לקחת לעצמנו פרק זמן מסוים כל יום ולהתנתק מהכל. תקבעו אתם מהו הזמן המתאים לכם ביותר ולכמה זמן מתאים לכם להתנתק אבל מה שחשוב כאן זו ההתנתקות. בלי טלפונים, אנשים ואפילו בלי מוזיקה. מוזיקה היא דבר נפלא וכבודה במקומה מונח אבל גיליתי שכשאני באמת רוצה לשמוע את מה שקורה לי בפנים, המוזיקה עלולה להסיט את תשומת הלב שלי וכך פספסתי את מהות ההתנתקות. ההתנתקות מאפשרת לנו להתנקות מעומס האינפורמציה שאנו סופגים במהלך היום.

להגיד לכם ששינויים גדולים כבר קרו? עדיין לא. מצד שני המודעות שלי עלתה והזרעים שזרעתי וממשיכה לזרוע יניבו פירות בהמשך.

אז אם גם לכם אין אפשרות להתנתק מהבית מהעבודה, הילדים תעשו עם עצמכם חסד וקחו לכם

זמן להתנתקות ולהתנקות.

 

סוף שבוע נפלא
שלכם
מיטל

לתגובות

מיטל בר- מאמנת ומלווה נשים לחיזוק הדימוי העצמי וליחסים

meitalbcoach@gmail.com

גם בפייסבוק

052-6603095

 

 

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו