צילום: shutterstock

תושב ראשון לציון בשנות ה־40 לחייו החליט להתחזק בדת ולקיים אורח חיים מסורתי יותר. אשתו לא כל כך שיתפה פעולה איתו והוא הפך אותה לשק החבטות שלו, איים עליה ופגע בגופה. בשבוע שעבר הוגשה נגדו תלונה במשטרה בשל תקיפה ואיומים.

לפני כחצי שנה החל הבעל להתקרב לדת וניסה לגייס לתהליך גם את אשתו, שאיתה התחתן לפני כשמונה שנים, ואת שתי בנותיו הקטינות. למרות רצונו, אישתו רצתה להמשיך ולקיים את אורח החיים החילוני שלה, דבר שגרם לחיכוכים ולריבים ביניהם.

ביום שבת לפני כחודשיים נסעה האישה לבלות בבית חברתה. בעלה לא אהב שהיא נמצאת שם בשבת, התקשר אליה ודרש ממנה לחזור לבית אך נתקל בסירוב. הוא המשיך להתקשר אליה ללא הפסקה ודרש ממנה לחזור, אחרת הוא עלול לפגוע בה.

פעם נוספת שבה הרגישה האישה מאוימת הייתה כאשר היא אירחה בביתה שלוש חברות, לערב בנות שגרתי. בעלה לא אהב את המפגש והדיבורים שהיו בו. הוא מיהר להבהיר לאשתו ולחברותיה שאם הן לא יתנהגו אחרת הוא ירים את כולן על מטען.

איומים אלה הפכו לפיזיים יותר כאשר באחד הויכוחים הוא הצית סיגריה וכיבה אותה על עינה השמאלית של אשתו. במקרה אחר הוא השליך לעברה נייר סופג שגרם לה לחבלה חמורה בעין והאישה נזקקה לטיפול רפואי.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו