רן פרלמן מראשון לציון לא ישכח זמן רב את ערב יום כיפור האחרון, ולא בגלל חוויה רוחנית שעבר במהלך התפילות או הצום. לטענתו, כאשר רכב על אופניים עם בתו, תקף אותו נער, דחף אותו מהאופניים וגרם לשברים בידו. לדבריו, המשטרה מפצירה בו שיסלח לנער ובכך יסתיים הטיפול במקרה.

פרלמן בן ה־49 יצא עם בתו בת ה־13 לרכיבה על אופניים וניצל את הכבישים הריקים בערב יום כיפור. "רכבנו לכיוון שכונת נחלת יהודה, ושם הגיעה מולנו חבורת נערים כבני 15. פתאום אחד מהם הגיח מולי וניסה להכות אותי תוך כדי נסיעה. ניסיתי להגן על עצמי אבל הוא חבט בי והטיח אותי לעבר הכביש. נפלתי לקרקע וראיתי איך היד יצאה מהמקום", מספר פרלמן.

"קמתי אליו ושאלתי מה הוא חשב לעצמו והוא ענה שזה היה בצחוק", מוסיף פרלמן. "אמרתי לו שייתן לי את הפרטים שלו כי אני פונה למשטרה, אבל הוא ברח מהמקום. נערים שהיו שם עזרו לי לאסוף פרטים על אותו נער ואחד מהם מסר לי את שמו. מצאתי אותו בפייסבוק והעברתי את הפרטים למשטרה".

לאחר מכן פרלמן הגיע לחדר המיון בבית חולים 'אסף הרופא'. "נמצא שיש לי שני שברים ביד ונזקקתי לניתוח וחיבור עם פלטינות", הוא מספר. "כבר שבועיים אני לא ישן בלילה מרוב כאבים. הבת שלי בטראומה אחרי שראתה איך מרביצים לאבא שלה ולא רוצה לעלות שוב על אופניים. הילד הזה הרס לי כל כך הרבה ואני רוצה שהוא ישלם את המחיר".

למרות המקרה הקשה, פרלמן מספר על התנהלות תמוהה מצד המשטרה, שמסרבת למצות את הדין עם הנער האלים.

"במשטרה אומרים לי שאולי כדאי שאסלח לו כי הוא התנצל" אומר פרלמן. "הם אומרים שאם לא אסלח לו אז יכול להיות שהתיק ייסגר ללא כתב אישום. אני לא מבין איך המשטרה פועלת, ככה היא מגינה על האזרחים שלה? יש להם יד קלה בשחרור והקלות לעבריינים ועכשיו יש אדם אלים שמסתובב בינינו, זה ממש לא נראה טוב".

מהמשטרה נמסר בתגובה: "הקטין, שעבורו היתה זאת מעידתו הראשונה, נחקר. בסיכומו של תיק החקירה נקבע כי לא היתה בהתנהלותו כוונה פלילית והתיק נסגר".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו