אזולאי. מובילה להישגים ותוצאות בשטח | צילום באדיבות העירייה

    

עיריית ראשון לציון רשמה לעצמה השבוע 'וי' גדול כשהציגו בפניה את שיעורי הגיוס בקרב הצעירים בעיר.

מתברר שמתוך 14 הערים הגדולות בישראל, המונות מאה אלף תושבים ומעלה, ראשון לציון מובילה עם 86.6 אחוז שיעור בגיוס בקרב הגברים ו-80.4 אחוז בקרב נשים.

מי שאמונה על ההדרכה וההכנה לצה"ל היא דינה אזולאי מאגף הנוער והצעירים, ולה מניות חשובות בהשגת הנתונים האלו, לצד הפעילות העניפה במינהל החינוך בעירייה ובבתי הספר ברחבי העיר.

גם מחוז מרכז במשרד החינוך חושב כך והחליט להעניק לה השבוע תעודת הצטיינות על קידום נושא ההכנה לצה"ל בקרב בני נוער בעיר "הובלת יוזמות בתחום לשם מתן מענה מותאם ואיכותי למגוון האוכלוסיות בעיר תוך מסירות ואהבה ושיפור ניכר לעין בכל התחום", כתב רפי דהן, מנהל חברה ונוער במחוז מרכז במשרד החינוך.

ראש מינהל קהילה, דפנה שקורי, בירכה את דינה והוסיפה כי יכולתה "לשלב כוחות ולרתום את המערכת לקידום המטרה וכל זאת בנעימות סובלנות ונחישות, מובילה להישגים ותוצאות בשטח".

המשנה לראש העירייה ומחזיק תיק הצעירים והנוער, דורון אוזן, בירך אף הוא את דינה אזולאי והוסיף: "כמחזיק תיק הצעירים והנוער בשמי ובשם ראש העירייה אני מצדיע לבני הנוער שלנו על ההישג המרשים. החינוך לתרומה למדינה מתחיל בבית אצל ההורים וממשיך אצלנו באגף הנוער והצעירים".

במרכז ההדרכה וההכנה מזמינים את המלש"בים (מיועדים לשירות ביטחון) להגיע, לשאול שאלות והכי חשוב לקבל תשובות. ניתן ליצור קשר בטלפון 03-7948659 או לשלוח מייל ל- merkaz.had1@gmail.com.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו