צילום: shutterstock

ביום שני בשבוע שעבר, בשעות אחר הצהריים המאוחרות, ב' בן ה-28 מנתניה, נשבר. הוא כתב מכתב התאבדות, נכנס לרכבו ונסע לטיילת הדרומית של נתניה. כשהגיע סמוך לחוף הארגמן, המשיך בנסיעה במהירות גבוהה לעבר המצוק עד שנפל ממנו עם הרכב והידרדר מגובה של כ-30 מטרים.

עוד ב-mynet:
התלמידים הזדעזעו: המורה הקרינה סרטון המראה שחיטת בעלי חיים
האנס למתלוננת: "אני אביא לך 200 שקל ולא נדבר על זה יותר"

זמן קצר לאחר מכן, כוחות ההצלה מתחנת הכיבוי האזורית של נתניה מצאו את ב' בין ההריסות של מכוניתו. במשך למעלה מחצי שעה עמלו הכבאים לחלץ את גופתו שנלכדה בתוך המכונית.

צוותים רפואיים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום, המתינו כל העת במעלה המצוק לתוצאות החילוץ. משהועלה אליהם הצעיר, הם ניסו לבצע פעולות החייאה אך לאחר זמן לא נותר להם, אלא לקבוע את מותו.שבוע חלף ובבית המשפחה ברחוב בן צבי בנתניה, עדיין לא מעכלים את האסון. "זה נפל עלינו כרעם ביום בהיר", אמר האח. "זה אסון נורא. הוא אהב מאוד את אשתו, אך בסוף התאבד בגללה", הוסיף.

"הכול היה בסדר ופתאום טרגדיה כזאת. זה לא נתפס. אנחנו עדיין לא ממש מבינים מה קרה שם, אנחנו רק יודעים שהוא השאיר מכתב התאבדות", סיפר.

"הוא מאוד אהב את אשתו", אישרה קרובת משפחה נוספת. "יש להם ילד קטן והמשפחה הייתה הדבר הכי חשוב עבורו. אבל לפי מה שאני יודעת, היו להם בעיות בזוגיות וככל הנראה זה איכשהו קשור לאסון שקרה. אנחנו עדיין מאוד מבולבלים. אף אחד לא יכול אפילו להעלות בדעתו מה גרם לו לעשות צעד כל כך קיצוני".

ביום שני בשבוע שעבר, כוחות המשטרה שהוזעקו לאירוע, חשדו תחילה, כי ב' פגע בבת זוגו. כאשר שוטרי תחנת נתניה הגיעו לביתה לבשר לה על האסון, היא לא הייתה בבית. בדקות הראשונות הועלה חשש שמדובר בטרגדיה כפולה אך זמן קצר לאחר מכן, אותרה האישה ועימה גם מכתב ההתאבדות שכתב ב', כשהחליט לשים קץ לחייו.

ביום שני הובא ב' למנוחות בבית העלמין בנתניה. עשרות בני משפחה וחברים המומים, הגיעו ללוות את הצעיר בדרכו האחרונה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו