בהיכל התרבות ראשון לציון סידרו לכם קיץ של הצגות איכותיות לילדים, ממיטב התיאטרונים ברחבי הארץ. אז זו ההזדמנות שלכם לברוח מההמולה והחום ולקחת פסק זמן איכותי ונעים. הנה מה שמחכה לכם.

הכוכבים של סבא - חבורת ילדים עירוניים וסבתא אחת יוצאים לטיול בשבילי ארץ ישראל היפה. הצגה ישראלית מקורית לילדים בליווי שירי המופת והלהיטים הגדולים והאהובים של המלחינה וזוכת פרס ישראל לשנת תשע"ו - נורית הירש. יום שני, 20.8, שעה 11:00. מחיר כרטיס: 50 שקלים.

הכוכבים של סבא. צילום: עומר שטיין

הקוסם מארץ עוץ - עיבוד לסיפור ההרפתקאות המופלא של הסופר פרנק באום. מסעם המופלא של דורותי וחבריה אל הקוסם הגדול על מנת שימלא את משאלותיהם וישלים את מה שחסר בהם זהו.וסיפור על חברות, אומץ, טוב לב ואהבת הבית והמשפחה. יום שני, 20.8, שעה 17:00. מחיר כרטיס: 50 שקלים. 

איפה הים - הצצה נדירה אל עולמם המרתק של שני אנשים מיוחדים: חיים וניסים בורחים מהמעון שלהם כדי להשיט אנייה קטנה בים. הדרך אל הים רצופה הרפתקאות, סכנות ומפגשים עם אנשים שישנו את חייהם. זהו סיפור מסע מפתיע על האחרים שבינינו ועל האחר שבכל אחד מאיתנו. יום שלישי, 21.8, שעה 17:30. מחיר כרטיס: 50 שקלים. 

טרופותי - עיבוד המוזיקלי של תיאטרון Tall Stories לונדון לספר עטור הפרסים מאת ג'וליה דונלדסון ואקסל שפלר. עכבר מתהלך לו ביער ומחפש אגוז לאכול. בדרך הוא פוגש, בזה אחר זה, שועל, ינשוף, ונחש המבקשים לטרוף אותו, אך העכבר מלא התושייה מזהיר אותם שתיכף יגיע למקום חבר שלו, טרופותי, שהוא מפלצת גדולה ורעבה. החיות נבהלות ומניחות לעכבר לנשפו. העכבר ממשיך בדרכו, ולתדהמתו הוא נתקל לפתע ביציר דמיונו הרעב... בטרופותי עצמו! מה יעשה העכבר? האם ייטרף? האם ינצל? יום רביעי, 22.8, שעה 17:30. מחיר כרטיס: 50 שקלים. 

החבר הכי טוב שלי - סיפור יוצא דופן על חברות אמיצה בין פרדי הכלב לבין עידו, ילד בן 10, שמבודד מחבריו. בין השניים נרקמת מערכת יחסים מיוחדת מלאת רגש והומור, חברות שמעניקה גם לעידו וגם לפרדי בטחון, אהבה, חברה ותחושת שייכות. מערכת יחסים זו תשנה את עולמם של השניים ואת עולמה של החבורה כולה. יום רביעי, 22.8, שעה 17:30. מחיר כרטיס: 50 שקלים. 

החבר הכי טוב שלי. צילום: ז'ראר אלון

אקסטרא לארג' - נועם בן ה-16 פוגש את גיגי ומגלה שהוא בעניין שלה. היא יפה, מצחיקה, אוהבת סרטי אימה וגם... במידה אקסטרה לארג'. בעוד גיגי חיה בשלום עם המראה החיצוני שלה, נועם, שנאבק על מקומו בחברה, מגלה שלא פשוט להיות אתה ולהקשיב ללב שלך, כשכל אחד מחבריו הטובים: תמר, צוק ומיכאל מושך אותו לכיוון אחר. יום חמישי, 23.8, שעה 17:30. מחיר כרטיס: 50 שקלים. 

היכל התרבות ראשון לציון, ז'בוטינסקי 16, ראשון לציון. לכרטיסים: 3701*.