"קשרי תעופה" ואתר הרכילות Pplus מבית YNET משיקים את העונה השלישית של הסדרה האינטרנטית, "מצב טיסה", כאשר לעמדת המגישה תנחת הדוגמנית ואושיית הרשת נטע אלחמיסטר שתבחן מקרוב את יעדי החופשה המובילים בעונת התיירות הקרובה.

תזכורת: את העונה הראשונה הגישה הדוגמנית וכוכבת הרשת, נטלי דדון, ואת העונה השנייה הגישה הדוגמנית ומלכת היופי 2012, שני חזן.

תיקח חופשה. נטע אלחמיסטר. צילום מסך: אינסטגרם

אלחמיסטר תצא בימים הקרובים לצילומי הפרק שיעסוק בלפלנד.

ביו השאר היא תבקר גם במונטנגרו, בחבל הבאסקים שבספרד, בחבל טירול שבאוסטריה ועוד.

את אלחמיסטר ילווה צוות הצילום של אתר Pplus, שיתעד את מסעה בין יעדי הנופש השונים: החל משלב הטיסה, המלון, הבילויים, הקולינריה והתרבות המקומית.

ניר מזור, סמנכ"ל השיווק של חברת "קשרי תעופה", מסר כי "נטע, באישיותה כיזמית אופנה וכאושיית רשת מהחדשניות והבולטות בישראל, מסמלת היטב את כל מה שאופנתי, עדכני ומרענן כרגע. אך טבעי שהיא נבחרה להוביל תוכנית רשת שעוסקת בכל מה שחדש, עדכני ומעניין בעולם התיירות".

לדברי אייל גיבלי, עורך Pplus: "כשיצאנו לדרך עם העונה הראשונה של 'מצב טיסה' בקיץ 2015, חשבנו ששיתוף הפעולה הזה יהיה חד פעמי. העונה השנייה הוכיחה כי על הצלחה כזו לא מוותרים ואין זה מפתיע שאנחנו עומדים היום (נרגשים לאללה!) רגע לפני עונה שלישית, עם מגישה חדשה ומבטיחה, שבטוחני כי תוביל אותה להישגים דומים ואף גדולים יותר. בהצלחה לכולנו!".

העונה השלישית של "מצב טיסה" צפוייה לעלות לאוויר ב-ynet, במהלך יוני 2017.