לא מעט מפורסמים עושים את המעבר מעולם הבידור לעולם העסקים. כעת הגיע תורו של השחקן והמנחה עופר שכטר, שביחד עם אחיו וגיסתו פתחו מועדון באולינג חדש ומושקע באזור התעשייה החדש בראשון לציון.

למעשה, הם חידשו את מועדון הבאולינג הישן שהיה ברחוב סחרוב, מאחורי קניון הזהב. ולא מדובר בפעם בראשונה שהם עושים פרויקט מסוג זה- למשפחה יש גם מועדון באולינג ברמת גן, אותו חידשו אחרי שנסגר מועדון ישן שהיה במקום.

הבעלים החדש | צילום: עידן ירדני

עופר הסביר למה החליטו לבחור דווקא בראשון לציון: "כשבדקנו כמה ערים, הבנו שבראשון לציון יש ביקוש למקומות בילוי, זו עיר פורחת ומתפתחת. ידענו שאנחנו רוצים לפתוח מקום מושקע, ורצינו שזה יהיה במקום בו יוכלו להעריך אותו", הוא אמר.

דנית שכטר, גיסתו של עופר, סיפרה למיינט ראשון: "האמת שאני גררתי את המשפחה לענייני הבאולינג, זה משהו שאני מחוברת אליו מגיל צעיר, וגם הם. התחלנו במקום ברמת גן, וכשרצינו להתרחב ראשון הייתה אופציה בולטת".

צילום: עידן ירדני

ואכן, מועדון הבאולינג נפתח לפני כשבועיים וכרגע בתקופת "הרצה"- והוא אחד ממקומות הבילוי המושקעים שתיתקלו בהם. "רצינו להפוך את המקום לקומפלקס בילוי לכל המשפחה, ברמה הכי גבוהה- אבל לשמור על המחירים נגישים" מסבירה דנית.

עם מסלולים רבים למשחק, מזנון עם אוכל מושקע, מכונות משחקים ואפילו מכוניות מתנגשות, המקום בהחלט עבר שינוי משמעותי. "אני באמת חושבת שהקמנו את אחד המקומות המגניבים. כיף לי להגיע לשם, והמטרה היא שכל אחד בכל גיל יהנה" מסכם עופר.

לכל המשפחה |  צילום: עידן ירדני