בכל פעם כשאני עוברת ברחוב רוטשילד בראשון לציון, אני מגלה עוד איזה בית קפה, גלידריה או סושיה שנפתחת או נסגרת. בעבר הרחוב נודע כעשיר בבנייני מגורים מנומנמים או חנויות במשך היום, אבל הפך למגרש הבילויים החדש של צעירי העיר.

אחד המקומות שהצטרף לחגיגה לפני מספר חודשים הוא ה־'Beer Point'- שכפי שנובע משמו, מוקדש כולו לבירות. המקום מציע 28 ברזים עם שלל סוגי בירות, לצד ארון שכל כולו שקיות חטיפים, ולוח מחירים שמעוצב כמו לוח הטיסות בנתב"ג.

אין כאן אוכל וגם לא נשנושי אדממה או צ'יפסים פריכים- הפוקוס כולו הוא על הבירה. אם בא לכם משהו בצד תסתפקו בשקית של חטיף מלוח או שקדים, בוטנים, קשיו ושאר קרובי משפחתם.

מאחר והאיש שלי לא מסרב לעולם לבירה, התיישבנו, למרות שאני פחות מתעלפת על מקומות בסגנון 'על הדרך', נטולי אווירת בילוי של פאב, שמגישים בכוסות חד פעמיות.

28 ברזים. נקודת הבירה | צילום: סיגל בר קובץ

הצטיידנו ב־vedett, בבירה בלגית מרירה (חצי ליטר, 25 שקל) ובבירה 'של בנות' - lindmans בטעם אפרסק (13 שקל לבקבוק). את הבקבוקים, בצירוף שקית קשיו קטנה (22 שקל), הנחנו על פלטת עץ, שמחוברת לשתי חביות ומתפקדת פה כשולחן.

לוח הדמקה-שש בש שחיכה עליה הזמין אותנו לסיבוב, ולמרות שהבירה שלי הכילה רק 2.5 אחוז אלכוהול, הפסדתי. אבל בכבוד. רעיון מקורי נוסף במקום: ברז בטייק אוואי. ניתן למלא בקבוק חד פעמי של ליטר או ליטר וחצי בבירה מהחבית ולקחת הביתה.

אז אם בא לכם משהו בסביבה ועדיין לא החלטתם לאן יוצאים היום, ב־'Beer Point' , רחוב רוטשילד 79 תמצאו מבחר יפה בהחלט של בירות. בנוסף לברזים, מקרר גדול מציע בקבוקים מקוררים במגוון גדול ובמחירים סבירים (כ־15 שקל לשליש).