דנונה פרו TRIPLE ZERO

שטראוס משיקה יוגורט עשיר בחלבון עם 0 סוכר מוסף, 0 שומן ו-0 ממתיקים מלאכותיים בטעמים תות ואננס וגם יוגורט דנונה PRO לבן עם 0% שומן.צילום: סטודיו שיק

מה חשבנו?
טעמנו את האננס, התות ויוגורט הלבן. מכיוון שמדובר במעדנים ללא סוכר וללא ממתיקים מלאכותיים, ציפינו שרמת המתיקות שלהם תהיה הרבה יותר מעודנת ממה שהיתה. תוספת הסטיביה הפכה אותם למאוד מתוקים ועבורנו זה היה קצת יותר מדי.

בשלושת היוגורטים המיכל מלא רק בגובה כשני שליש והרגשנו כאילו השקמיסט אכל לנו חצי. המעדנים לא מכילים חתיכות פרי, רק מחית שמעורבבת ביוגורט ומורגשת בטעם אבל לא במראה. בגדול מדובר במעדנים טעימים שמהווים פתרון מוצלח למי שמנסה לשמור על המשקל. היוגורט הלבן חמצמץ יותר מיוגורטים לבנים אחרים שמכילים 0% שומן, אבל אחרי שמתרגלים, הוא מרענן מאוד.

מחיר: 4.90 לגביע.

ערכים תזונתיים: יוגורט לבן – 83 קלוריות לגביע, 13.4 גרם חלבונים, 7.1 גרם פחמימות, 0 גרם שומנים, 60 מ"ג נתרן, 173 גרם סידן. תות- 87 קלוריות לגביע, 11.4 גרם חלבונים, 12.6 גרם פחמימות מתוכן 4.8 גרם סיבים תזונתיים, 0 גרם שומנים, 60 מ"ג נתרן, 135 גרם סידן.

אנג'ל צרפתי מחיטה מלאה עם גרעיני חמניות
סדרת לחמים חדשה של מאפיית אנג'ל כוללת שלושה סוגי לחמים: חיטה מלאה וגרעיני חמניות, 100% שיפון קל, בתוספת סיבים תזונתיים ולחם מחמצת חיטה מלאה ודגנים.צילום: חגית גורן

מה חשבנו?
טעמנו את לחם המחמצת מחיטה מלאה שהיה עשיר מאוד בגרעיני חמנייה ובזרעי פשתן. כשהיינו ילדים אהבנו לנשנש אותם מהקשה של הלחם, מה שלא השתנה גם היום, וכאן יש מספיק גם כדי לנשנש וגם בתוך הפרוסה עצמה. הלחם עשיר, טעים, רך ועסיסי. אהבנו את העובדה שמדובר בלחם שנושא את התו של אפשריבריא ובסך הכל מאוד נהנינו מהגיוון.

מחיר: 13.90-16.90 שקלים.

ערכים תזונתיים: 269 קלוריות ל-100 גרם, 43 גרם פחמימות מתוכן 5.7 גרם סיבים תזונתיים, 6.3 גרם שומנים מתוכם 1.3 גרם שומן רווי, 590 מ"ג נתרן.

משקה אורז

תנובה משיקה משקה אורז מצונן שמצטרף לסדרת משקאות תחליפי החלב שלה. המשקה לא מכיל לקטוז, כולסטרול וגלוטן ומועשרים בסידן ובויטמין D.צילום: סטודיו ברוך נאה

מה חשבנו?
ניסינו את המשקה בשייק פירות, בנס קפה ובצלחת דגני בוקר. המשקה מתוק במידה שמתאימה לנו, שזה אומר לא יותר מדי. אהבנו אותו במצבו הטבעי כתוספת לדגני בוקר וגם בשייק פירות, לנס קפה הוא לא נתן את הצבע של נס קפה כמו שאנחנו מכירים ונשאר במראה של קפה שחור וגם הטעם היה מיימי מדי. מבחינת רשימת המרכיבים, לא את כולם הכרנו וחבל כי אנחנו אוהבים לדעת מה נכנס לנו לגוף. בשורה התחתונה מדובר במשקה טעים שמתאים למי שרגיש ללקטוז, נמנע ממוצרי חלב או סתם מתחשק לו לגוון.

מחיר: 9.90 שקלים.

ערכים תזונתיים: 43 קלוריות ל-100 מ"ל, 8 גרם פחמימות מתוכן 5 גרם סוכרים, 1.2 גרם שומנים מתוכם 0.2 גרם שומן רווי, 40 מ"ג נתרן.