צילום: shutterstock

תושב ראשון לציון פנה לאחרונה לבית משפט השלום בעיר ודרש להוציא צו הרחקה לתושב רמלה, בטענה שהוא יוצא עם בתו בת ה־13, מדבר איתה על חתונה ומנסה לפתות אותה להיות בת הזוג שלו. לדברי האב, בגלל הדברים הללו הבת בורחת מהבית ומתנהגת מוזר.

על פי הטענות של המשפחה מראשון לציון, הקשר בין הנערה בת ה־13 לצעיר בן ה־19 החל לפני כשנה וחצי, כאשר השניים הכירו דרך חברתה של הילדה, שלומדת איתה באותו בית ספר. מאז אותה היכרות החל הצעיר לחזר אחר הקטינה תוך שהוא מתקשר אליה פעמים רבות, שר לה שירים ואומר לה מילים יפות.

לדברי האם, הסיפור נודע לה במהלך שבעה של אחד מקרובי המשפחה, אז קיבלה הבת כמה שיחות טלפון שלא נענו, דבר שעורר את חשדה של האם. בשלב מסוים, כאשר לחצה האם על בתה שתספר לה במה מדובר, סיפרה לה הבת על מהות הקשר החריג שאותו היא מנהלת.

לטענת האם, מיד לאחר מכן היא ניגשה עם בתה לתחנת המשטרה וביקשה להגיש תלונה נגד הבגיר בדרישה להרחיק אותו ממנה. למרות זאת, הצעיר המשיך לחזר אחרי הנערה ואף הצליח לשבות את לבה אחרי שהבטיח לה שיתחתן איתה. מאז החלה הצעירה לרצות בקרבתו ואף נעדרה מהבית למשך שלושה ימים.

במהלך הדיון בבית המשפט סיפרה הנערה שהיא כבר אינה מעוניינת בקשר עימו אך הוא ממשיך להטריד אותה, ולעתים מתקשר אליה 60 פעם ביום. הצעיר אמר לשופטת במהלך הדיון כי הוא כלל אינו רוצה בקשר עם הנערה ולמעשה חושב לעבור להתגורר באילת, דבר שלא יאפשר שום קשר עם הקטינה.

בשלב זה הנושא נמצא בבדיקת המשטרה ובמקביל החליט בית המשפט להוציא צו הרחקה, במסגרתו אסור לצעיר להתקרב לסביבתה של הקטינה.