כ 40 בני נוער, שחקנים, זמרים ורקדנים, חברי להקת "קול ראשון" של החברה העירונית ראשון לציון, יציגו את המחזמר "שחקי אותה כמו בקהאם" שיעלה על במת היכל התרבות ראשון לציון ב 17.10.18. 

זו הפעם הראשונה בישראל שעולה המחזמר שמבוסס על סרט הקולנוע שעלה על המסכים בשנת 2002 ואף זכה לעיבוד בימתי על בימות לונדון. את הגרסה המקומית יצר במאי הלקה ליאור וידושינסקי.

שחקי אותה כמו בקהאם. באדיבות להקת הנוער "קול ראשון"

המחזמר מספר את סיפורה של ג'סמין, נערה ממוצא הודי שמתגוררת בלונדון, מעריצה את הכדורגלן דיויד בקהאם וחולמת לשחק בקבוצת כדורגל מקצועית לנשים. הוריה, משפחת מהגרים ממוצא הודי לא כל כך בעד הנושא שנוגד את מסורתם ומכאן מתחילה עלילה ששוזרת בתוכה סיפור על חלום, הגשמה, מגדרי מיניות ,פערי דורות, פערי תרבות ועוד.  

נראה שההתלבטות העיקרית של ג'סמין גורמת להזדהות אצל בני נוער רבים: האם להתנהג כפי שמצפים מאיתנו או  להגשים  את מה שאנו חולמים לעשות גם אם זה מנוגד למסלול המשפחתי המקובל ובניגוד לתכתיבי החברה שמצפה מנשים להיות במקומות המזוהים עימן.

 "בשנה ששני נושאים קטפו הרבה כותרות בתקשורת, מונדיאל 2018 והעצמה נשית נראה כי סיפור שכזה מחבר את נושא העצמה הנשית ברמה המיגדרית וגם את נושא אהבת הכדורגל" מציין הבימאי ליאור וידושינסקי.

המנהל המוזיקלי, פיני שפיגלר, שילב להיטים שנוגעים בנושא ולאחר תקופה של חצי שנה של חזרות מקווים מאד צעירי ראשון לציון לשחק אותה בגדול.