מתחם G סינמה סיטי ראשון לציון יארח ביום שלישי (24.4) 16 קבוצות של תלמידי חטיבות הביניים מאזור השפלה, שיציגו וימכרו לראשונה את המוצרים שלהן במסגרת יריד של ארגון "יזמים צעירים ישראל". ליריד יגיעו שופטים אשר יעניקו ציונים לקבוצות לפי פרמטרים קבועים מראש.

יריד המכירות הוא אירוע השיא של השנה בו הקבוצות מציגות ומוכרות לראשונה את המוצרים שלהן, לאחר חודשים של מחשבה, עבודה ופיתוח, כל חברה תציג באירוע: מוצר סופי, ארוז ומעוצב; דוכן מכירות; מיומנויות מכירה.

מגב גמיש של תלמידי "ראשונים" מגני תקווה. יח"צ

ביריד המכירות במתחם G סינמה סיטי ראשון לציון ישתתפו הנהלת ארגון "יזמים צעירים ישראל", ראשי עיר, נציגי מחלקת החינוך בעיריות, בכירים באקדמיה (המכללה למנהל, מכללת פרס ועוד), נציגי החברות התומכות (HP indigo , AT&T  ועוד) אנשי עסקים וסטארטאפיסטים שמתנדבים בתכנית, מנהלי בתי הספר, מורים, מנחים עסקיים וסטודנטים.

סקוץ' המכיל סבון כלים של תלמידי "טביב" מראשון לציון. יח"צ

בין הקבוצות והמוצרים שישתתפו ביריד ויתחרו על ההזדמנות לייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית אשר למצוא את קבוצת פרש מק מבית הספר "אחרון הבילויים" בראשון לציון שיציגו שק לשטיפת פירות וירקות שנתלה על הכיור, קבוצת מידאס מ"ראשונים" בגני תקווה עם מגב גמיש שמגיע למקומות צרים, קבוצת לייטאיט מאמי"ת בנות ברחובות עם מברשת שיניים וחוט דנטלי מובנה, קבוצת אינשטיין ג'נריישן מ"אבני החושן" בראשון לציון עם מדבקה לאיסוף לכלוך מהריצפה וקבוצת ראנגו מבית הספר "טביב" בראשון לציון" עם סקוץ' המכיל סבון כלים.

יריד המכירות המיוחד יתקיים ביום שלישי ה-24/4/18, בין השעות: 16:30-20:30 ברחבת הכניסה הראשית במתחם G סינמה סיטי ראשון לציון.