הפועל ראשון לציון מנסה לשדר עסקים כרגיל בשבוע שאחרי הטלטלה הגדולה עם התפטרותו של ניר ברקוביץ'. הקבוצה רשמה ניצחון ראשון בסוף השבוע על הפועל איכסל. עוזר המאמן שהוביל לניצחון עשוי להפוך למאמן הרשמי עד לסוף העונה.

הפועל ראשון לציון. משדרים עסקים כרגיל | צילום: אורן אהרוני

כזכור, המאמן שהצעיד את ראשון לציון בעונה שעברה למקום השלישי בליגה עם מאזן של 10 ניצחונות, 8 תוצאות תיקו ו-9 הפסדים. התפטר מתפקידו בסוף השבוע והתמנה למאמנה של הפועל רמת גן.

בצל הפיטורים ואחרי שלושה משחקים ללא ניצחון הצליחו הכתומים לצאת לדרך חדשה במשחק שנערך בסוף השבוע במסגרת המחזור הרביעית בליגה הלאומית. הקבוצה התארחה אצל הפועל איכסל תחת אימונו של עוזר המאמן רון מרקוס.

מרקוס ראה את קבוצתו עולה ליתרון דרך אנטוניו מרשיץ' בדקה ה-34. אבירם ברוכיאן הכפיל בדקה ה-74ולמרות שער של מוסא טראבין שצימק לקראת הסיום לזכותה של הפועל איכסל. עם שריקת הסיום רשמה הקבוצה המקומית שלוש נקודות ראשונות וחשובות העונה. 

כעת מדורגת ראשון לציון במקום העשירי בליגה עם 5 נקודות, ותפגוש במחזור הבא את הפועל נצרת עילית. המשחק יתקיים בשישי הקרוב בשעה 16:00, באצטדיון 'הברפלד' בעיר.

בזכות הפתיחה ברגל ימין, בהפועל ראשון לציון לא ממהרים להחתים מאמן חדש, ואין כרגע שמות שעולים כמוזכרים לאימון הקבוצה. ל'מיינט ראשון' נודע שלא נשללת אפשרות כי עוזר המאמן המוערך, רון מרקוס, יאמן את הקבוצה עד סוף העונה.