עם מנהל מקצועי חדש, דביר גולדשטיין, מחלקות הנוער והנערות של הפועל ראשון לציון בכדוריד החלה את הכנותיה לעונת 2018/19

בימים האחרונים נערכה סדרה ראשונה של מיונים גופניים ובדיקת נתונים אנטרופומטריים שבה לקחה חלק קבוצה מתוך בנים ו-ז ,יוצאי בית הספר לכדוריד, שתהווה בסיס לקבוצות הצעירות במחלקת הנוער.

אוהדי הפועל ראשל"צ בכדוריד | מתול עמוד הפייסבוק הרשמי של הקבוצה

מדובר בקבוצה הראשונה מתוך סבב של מיונים לקבוצות המועדון השונות במחלקה הצעירה. המיונים אורגנו על ידי דביר גולדשטיין, בעזרת צוות מאמני המועדון ושחקני/יות המחלקה הצעירה

כזכור בחודש מאי האחרון מונה, גולדשטיין לתפקיד המנהל המקצוע לאחר כברת דרך מרשימה בכדוריד הישראלי. הוא החל את דרכו המקצועית בעירוני פתח תקווה בה אימן במשך 11 שנים, מתוכם 3 שנים בליגת העל. לאחר מכן, הוא אימן שנה אחת במחלקת הנוער של הפועל קריית אונו, שנתיים במחלקת הנוער של אס"א תל אביב וגולת הכותרת הייתה במ.כ חולון.

ב-מ.כ חולון הוא שימש כמנהל מקצועי של מחלקת הנוער ומאמן במשך שמונה שנים בהן יצר תשתית איתנה ורווית הישגים עם 12 תארים בגילאים השונים

ליגת העל הישראלית בכדוריד,  תצא לדרך ב-21 בספטמבר. לפני כן, ייערך גביע ווינר בפורמט משחקים שונה מהשנים האחרונות (12 הקבוצות ישתתפו ויחולקו ל-4 בתים). כבר במהלך חודש אוקטובר הליגה תצא לפגרה קצרה לקראת המשחקים של נבחרת ישראל בפתיחת מוקדמות אליפות אירופה 2020 מול נבחרות גרמניה ופולין.