בר רחוב במדרחוב רוטשילד | צילום עידן גרוס

ב- 14 ביוני 2018 תיבעט בעיטת הפתיחה של גביע העולם בכדורגל ברוסיה, ואירוע הכדורגל שכל חובבי הספורט מחכים לו, יצא לדרך ויימשך עד ל-15 ביולי. נהרות של בירה והררי גרעינים שחורים יעברו בין בעיטת הפתיחה למשחק הגמר הגדול. איפה המקומות שהכי כדאי לצפות בהם במשחקים?

בר-רחוב מדרחוב רוטשילד

בפעם השלישית ברציפות יוצא לדרך בר הרחוב המצליח במרכז מדרחוב ראשון לציון, שיפעל לאורך כל קיץ. הבר-רחוב, יחל לפעול ביום ראשון הקרוב להרצה, והחל מיום חמישי הבא (3.6) הוא יפעל באופן קבוע בימים א'-ה' החל מהשעה 18:00 בערב ועד הלילה. 

לאורך מדרחוב רוטשילד יפוזרו כיסאות ושולחנות ומסביב יפתחו ברים תחת כיפת השמיים עם מוסיקה חיה, תפאורה צבעונית, תפריט אוכל עשיר ומגוון ומחירים אטרקטיביים במיוחד. כך למשל כוס בירה תעלה 10 ש"ח וכוס יין לבן ב-16 ש"ח.

במהלך התקופה יתקיימו בנוסף, בר רחוב ערבי קונספט שונים, ערבי במה פתוחה והופעות להקות צעירות וכמובן הקרנת המונדיאל על מסך ענק. 

בר רחוב. הפעם גם מונדיאל | צילום עידן גרוס

חוף הים של ראשון לציון

אין תחליף לריח הים ולמי שמעדיף את הכדורגל שלו מלווה בשריקת הרוח, מומלץ להגיע למסעדות על החוף. בשבת האחרונה הוקרן משחק גמר ליגת האלופות בין ריאל מדריד לליברפול בחוף ארבע על ארבע המפורסם בעיר, ושם צפוי גם להיות מוקרן המונדיאל מדי ערב. קחו בחשבון שבימי משחקים חשובים, כנראה שהמקום יהווה מוקד עלייה לרגל של רבים מתושבי המרכז, ולכן מומלץ להקדים או להזמין מקום מראש. 

לחמניית כדורגל. מסעדת BBB | צילום אסף לוי

המבורגרים בצורת כדורגל

אם כדורגל עושה לכם תיאבון, במסעדת BBB מחכים לכם עם חגיגת המבורגרים מרחבי העולם, בירות ושידורים ישירים של משחקי המונדיאל. לרגל חגיגות המונדיאל יוגשו ההמבורגרים במסעדות הרשת בלחמניות בצורת כדורגל, אשר נאפות במיוחד לאירוע. בחודש זה יוגשו ספיישלים וארוחות מיוחדות. המחירים ינועו עד ל-76 ש"ח למנות מיוחדות ול-36 ש"ח לקינוחים מיוחדים. 

אין כמו בבית 

לבד או עם חברים. על הספה או בחצר. עם בירות, פיצה או נפנופי מנגל. הרי בדיוק בשביל זה הצטיידתם לאחרונה בטלוויזיה חדשה עם מסך בגודל אי קטן. למה? כי לפעמים הכי טוב בבית, ואם המשחק מאכזב תמיד אפשר להעביר בשקט, בלי שאף אחד ישים לב, לסדרה טובה בנטפליקס.