צביקה שרף | צילום ראובן שוורץ

         

מכבי ת"א השלימה בתחילת השבוע, סוויפ עונתי שני ברציפות על מכבי ראשל"צ מאז ההפסד הכואב בפיינל פור 2016, עם ניצחון 73:84 בבית מכבי. 

קבוצת הכדורסל של העיר מנגד פספסה הזדמנות גדולה לחזור למאבק הפלייאוף, ושוב בזבזה יתרון משמעותי בפתיחה. דרו קרופורד וקית' לנגפורד כרגיל עשו את שלהם בהתקפה, אבל פרט למרפי הולוואי, הם לא קיבלו מספיק עזרה, כאשר מארק טולפסן ממשיך להתקשות מאז שובו מהפציעה. 

לפני המשחק נערך טקס מיוחד לכבוד הגעתו של צביקה שרף ל-500 משחקים בליגת ווינר סל, בהשתתפות יושבי הראש יצחק פרי ושמעון מזרחי וחלק משחקניו בכל הזמנים: סטיב קפלן, רוני בוסאני, דורון ג'מצ'י ומאיר טפירו.

מאמן מכבי ראשון לציון, צביקה שרף אמר: "באופן טבעי הרוטציה שלנו קצרה יותר, ויש ירידה ברבעים האחרונים. הורדנו לשלוש הפרש, עשינו טעות בהתקפה מתפרצת ושגינו, היו עוד שתי טעויות והמשחק הלך. אחוזי השלשות שלנו לא היו טובים, ולא הצלחנו לנצל מספיק את משחק הפנים שלנו. ברגע שברחו לנו, לא הצלחנו להביא את היכולת כדי לחזור למשחק. אמרתי לשחקנים 'בואו נתרכז במשחק הבא'. אנחנו נוסעים לירושלים שהפסידו בנהריה, הם יעשו הכל לנצח כדי לתקן את ההופעה הלא טובה שלהם. ננסה לאושש את השחקנים עם הרוטציה הקטנה שיש לנו ונקווה לטוב" 

במחזור הבא הכתומים יתארחו בארנה ירושלים אצל הפועל המקומית, וינסו לשנות את התמונה.