הפועל ראשון לציון. מאמינים שיעלו ליגה | צילום ראובן שוורץ

      

הפועל ראשון לציון בכדורגל לא מוותרת על הזכות לשחק בליגת הכדורגל הראשונה של ישראל בעונה הבאה. בסוף השבוע האחרון ניצחו הכתומים  0-1 גם את הפועל קטמון ירושלים באצטדיון בטדי עם השחקן הכי לוהט שלהם במחזורים האחרונים: גל אסולין, שכבש שער לקראת סיום ההתמודדות.

הפער בין שתי הקבוצות, המתמודדות על העלייה, עומד על נקודה אחת, כשכאמור שנותר עוד מחזור אחד אחרון.

"עשינו ניצחון גדול בטדי לא פשוט לנצח, אבל עוד פעם חדרה ניצחו, אז נחכה לשבוע הבא", סיפר ניר ברקוביץ’ מאמן הפועל ראשל״צ לאחר הניצחון.

המאמן אינו מזלזל בכוחה של היריבה מחדרה, המתחרה גם היא על העלייה. "מחכה לנו שבוע ארוך כי המשחק הבא רק בעוד שמונה ימים, אני מאמין שתהיה מלחמה עד הסוף ושנעלה ליגה. אנחנו צריכים לעשות את העבודה, לנצח ולחכות למעידה של חדרה. אני תמיד מאמין, חדרה משחקים מול נצרת עלית עם המאמן, ירון הוכנבוים, שהוא ווינר בנשמה, כל ישראל תסתכל עליו ולמרות שהוא לא ניצח במשחקים האחרונים הוא לא יפסיד את המשחק הזה”.

על כובש שער הניצחון, שבוע שני ברציפות, גל אסולין בן ה-18, הוא אומר: ״אם מגיע למישהו זה לו. הילד כל כך רוצה ועובד מאוד קשה באימונים, אז הוא קיבל את הפרס שלו, כל הכבוד".

בשני הבא (21.5) הכתומים יפגשו באצטדיון הברפלד את מכבי אחי נצרת. חדרה תפגוש בחוץ כאמור את הפועל נצרת עילית, שני המשחקים יתחילו בשעה זהה: 19:00 בערב.