גלעד מאור | צילום עוז מועלם

         

מכבי ראשון לציון משדרגת משמעותית את קבוצת הנשים שלה. אתמול (ד') הודיע המועדון על החתמתו של גלעד מאור, המאמן שהוביל את קבוצת הגברים לתארים רבים, כמאמן קבוצת הנשים של המועדון

 ״גאה ומתרגש לסגור מעגל היכן שהתחלתי בקבוצת הנשים ב1995". אמר מאור אחרי החתימה. "אני מקווה שיחד עם פרוייקט העתיד של מחלקת הנוער והנשים המדהים שאנחנו עושים במועדון, נצליח להגיע הכי גבוה שאפשר גם עם קבוצת הנשים. ועכשיו לעבודה הקשה שמצפה לנו. בהצלחה". 

בתוך כך, רכש ראשון נוצץ של המועדון הוא החתמתה של השחקנית בינלאומית, ניצן דונאי. המרכזת המחוננת שגדלה במכבי ראשון לציון, שיחקה בשש שנים האחרונות כשחקנית בליגת העל המקצוענית בספרד, בקבוצת 'ברה ברה סאן סבסטיאן'. שם זכתה במשך מספר עונות בתארי אליפות ספרד, גביע המלך, והסופר קאפ כולל הופעות בליגת האלופות וEhf Cup (שמינית גמר), וכן הובילה את 'אלצ׳ה מוסטאנג' ואת 'ולנסיה' לצמרת הליגה הספרדית כשחקנית מובילה

יו"ר המועדון ראול סרוגו: ״זהו תהליך טבעי של התקדמות קבוצת הנשים שלנו. מינויו של מאמן בעל שיעור קומה כמו גלעד והחתמתה של שחקנית נבחרת ישראל, שייצגה אותנו בכבוד רב באחת הליגות הטובות באירופה, שחקנית בית שגדלה במועדון, מסמלים את מיצובה של מכבי ראשון לציון כקבוצת צמרת בליגה לנשים".

המאמן מוסיף ואומר: "הקבוצה תמשיך להסתמך על שחקניות בית ותיקות כמו קרן בן הרוש וסיוון אוליאל, על שחקניות רכש ישראליות נוספות, שלוש שחקניות זרות איכותיות המצויות בהליך חתימה, וכמובן שחקניות מחלקת הנוער שמתקדמות לקבוצה הבוגרת. אין ספק שהשנה תהיה תחרותית מאוד עם צמרת צפופה וליגת הנשים תהיה מעניינת".