אדיר ברזני עם הגביע | צילום באדיבות פיטנס לנד

      

בפעם השנייה ברציפות, גביע ישראל NPA 2018, בענף הרמת המשקולות הוענק בראשון לציון לעיני מאות צופים במתחם הפיטנס לנד המקומי בעירץ אחד הזוכים היה הספורטאי המקומי של ראשון לציון, אדיר ברזני. מדובר בתחרות ארצית, המהווה קדם תחרות לאליפות אירופה שתערך בסוצי שברוסיה.  

עולם הפוורליפטינג, הרמת המשקולות, מורכב משלושה תרגילים עיקריים: 'סקווט', לחיצת חזה ו'דדליפט' (סקווט - תרגיל שמעצב של שרירי הרגליים והישבן, דדליפט - תרגיל לכוח אחיזה בידיים וזוקפי גב). בתחום עצמו ישנם מקצים שונים דוגמת לחיצת חזה (דחיקת חזה במוט) ללא ציוד או לחיצת חזה עם חולצת לחץ.  

זוכי התחרות מקבלים אפשרות לצאת לאליפות אירופה ולייצג את ישראל.

נציג העיר, אדיר ברזני בן ה-24, שיצג בשנה שעברה את ישראל בענף המשקולות ברוסיה ואף סיים במקום שני בתחרות, רצה להשלים זכייה שנייה ברציפות והצליח לעשות את זה עם מקום ראשון בלחיצת חזה עם ציוד של עד 100 קילו. 

"הייתה תחרות מאוד קשה הגיעו הרבה מאוד ספורטאים חזקים היה ממש מעניין ומאתגר. לעצור את האימונים הקשים לקראת אליפות אירופה בכדי להתחרות בגביע המדינה זה לא דבר פשוט" סיפר ברזני, והוסיף: "שמח שהצלחתי להביא את המקום הראשוןף זה תמיד חלום לצאת לאליפות אירופה, להגיע לפסגה ולייצג את ישראל. כולי תקווה הפעם לחזור עם מקום ראשון".