שמוליק ברנר. זעזוע |צילום יאיר שגיא

  

 דרמה גדולה במכבי ראשון לציון בכדורסל: היום (ג') הודיעה הנהלת המועדון ששמוליק ברנר סיים את דרכו כמאמן מכבי ראשון לציון בכדורסל.

ברנר ששימש כעוזרו של אריק שיבק בעונת האליפות לפני שנתיים, הפך למאמן קבוע עם עזיבתו, גם בשל שיקולים כספיים. זאת בשל העובדה שהמועדון חייב היה לשלם לשיבק, עפ"י החוזה, עד לסיום העונה.

ברנר הוביל את הכתומים לסיום עונה מוצלח, כולל העפלה גדולה לפיינל פור, אחרי ניצחון על אילת ברבע הגמר. בחצי הגמר הפסיד להפועל ירושלים שזכתה בתואר בסופו של דבר.

המאמן המשיך על הקווים גם בעונה הנוכחית, אך אמש, אחרי הפסד להפועל תל אביב ועם ההפסד ה-14 של הקבוצה העונה, הוחלט שתהיה זו שירת הברבור של המאמן הצעיר, והבוקר, כאמור, התקבלה ההחלטה להחליפו.

נכון לעכשיו, מי שצפוי להחליף את ברנר הוא המאמן המוערך והוותיק צביקה שרף.

אם שרף יגיעזו תהיה הקדנציה השלישית שלו במכבי ראשל"צ. הראשונה הייתה ב-1989, שנייה ב-2013/14, אז שימש כעוזרו לא אחר מאשר שמוליק ברנר. בקיץ 2014 שרף החליט לעזוב בשל חילוקי דעות עם ההנהלה, וכעת הגיע הקאמבק. 

ממועדון הכדורסל 'מכבי ראשון לציון' נמסר: "הפסקת עבודתו של שמוליק כואבת במיוחד עבורנו אך לאור התוצאות של הקבוצה הנה כורח המציאות.
אנו מודים לשמוליק על חמש עונות נפלאות הכוללת גם זכיה באליפות המדינה בהן נחשפנו לאישיותו יוצאת הדופן שלו ושל משפחתו ומאחלים לו מעומק הלב הצלחה רבה בהמשך דרכו. כמו כן נבקש להודיע על מינויו של אחד המאמנים הבכירים והמוערכים בישראל- צביקה שרף למאמן הקבוצה עד לתום עונת המשחקים 2018/19, בתקווה ואמונה לצאת לדרך חדשה מחוזקים יותר ולממש את הפוטנציאל הטמון בשחקנים שלנו".