השבת האחרונה ב'בית מכבי' הייתה מלאה בקהל מקומי שהגיע לעודד ולתמוך מקרוב בקבוצות הכדוריד הצהובות של העיר.

שבת של כדור יד בבית מכבי | צילום: הדר ואן קולא איגוד הכדוריד

קבוצת הנשים של המועדון רשמה במשחק הראשון ניצחון 27:36 מול בלאדיאספור הטורקית, שהעלה אותה לשמינית גמר גביע האתגר. במשחק השני, קבוצת הגברים של המועדון נכנעה לסן רפאל מצרפת, פינאליסטית גביע האיגוד האירופי, 36:29. בין המשחקים - נערך הפנינג ברחבת הכניסה להיכל.

קבוצת הגברים שיחקה נגד סן רפאל, שהיא אחת הקבוצות החזקות, קבוצה שהגיעה בשנתיים האחרונות לשלבי הגמר (אשתקד לגמר, ולפני שנתיים לפיינל פור). למרות שהמשחק נגמר בהפסד לקבוצה המקומית, זכה הקהל למשחק ללא רגשי נחיתות.

בפתיחת המשחק אף הוליכה מכבי ראשל"צ ביתרון של שלושה שערים. מצטייני המשחק היו רסטקו סטויקוביץ' שהבקיע תשעה שערים, עמית סטלמן שכבש שבע, וירמי סידי שכבש ארבעה שערים. 

קבוצת הגברים של הצהובים תמשיך במסעה ותקיים את משחק הגומלין בצרפת בשבת הקרובה, ותנסה בכל זאת להעפיל לשמינית גמר גביע האיגוד

קבוצת הנשים, מנגד, יצאה מהמשחק מול בלאדיאספור הטורקית כשידה על העליונה. המשחק הסתיים בתוצאת  27:36 לטובת הקבוצה המקומית, וההעפלה היסטורית לשמינית גמר גביע האתגר. מכבי ראשל"צ הייתה צריכה למחוק פיגור של שני שערים מהמשחק הראשון וכך עשתה.

הצטיינה במשחק ג'קלין אנסטסיו הברזילאית, שסיימה את ההתמודדות עם 16 שערים. גבריאל פסואה וניצן דונאי היו מהמבקיעות הבולטות עם ארבעה שערים כל אחת.