(צילום: shutterstock)

זוג צעיר מראשון לציון ביקש מבית המשפט להוציא צו הרחקה נגד בעל הדירה שלהם. לטענתם, הוא הגיע אליהם לעיתים קרובות וללא הזמנה, כפה עליהם את נוכחותו ולא הפסיק גם אחרי שביקשו ממנו.
על פי הבקשה, שהוגשה לבית משפט השלום בראשון לציון, הכל החל לפני כשמונה חודשים, כשבני הזוג חתמו על הסכם שכירות למשך שנה. בין שני הצדדים הייתה הסכמה בעל פה שמדובר על חוזה ארוך טווח, מאחר ובני הזוג חיפשו מקום לגור ולהשתקע בו בשבע השנים הקרובות לפחות.

ההסכמות והחיוכים שהיו בעת החתימה על החוזה לא רמזו על מה שציפה בהמשך לבני הזוג הצעיר. על פי הבקשה שהגישו השניים לבית המשפט, בעל הדירה שלהם נהג להגיע מדי פעם לדירה מבלי שהוזמן, בתירוץ שהגיע לבדוק שהכל בסדר. ביקורים אלה אף פעם לא היו קצרים ונמשכו לעיתים יותר משעה.

בעל הדירה נהג להיכנס אליהם לסלון והתיישב מבלי לשאול את הדיירים אם זה בסדר מבחינתם. למרבה ההפתעה, הביקורים החד פעמיים הפכו בהמשך לתכופים יותר ויותר עד שהפכו למנהג קבוע של בעל הדירה. כך מצאו עצמם בני הזוג "מופתעים" בכל יום שישי ונאלצו לארח אותו בסלון ביתם בניגוד לרצונם.

בסופו של דבר החליט הגבר לאזור אומץ וביקש מבעל הדירה לחדול מהביקורים הללו שמשבשים את תוכניותיהם ליום שישי. בעל הדירה קיבל את ההערה בצורה פחות נעימה ולדברי העותרים הוא המשיך להגיע ולחפש פגמים בדירה שבה הם מתגוררים. הוא כל הזמן חיפש מה להעיר להם ואף דרש מהם להתפנות מהדירה בהקדם האפשרי.

בשל כך הגיעו השניים לבית המשפט וביקשו להוציא צו הרחקה נגד בעל הדירה. בית משפט השלום קיבל את התלונה והוציא צו הרחקה זמני עד לבירור המקרה המוזר הזה.