שמותיהם של שני ראשי מועצה לשעבר בבית דגן הושמטו מהגל-עד החדש שנחנך בפארק שנקרא על שמו של עזרא חברוני ז"ל, שבין השנים 1984-1968 כיהן פעמיים בתפקיד.

ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל נערך טקס ביוזמת המועצה המקומית לשינוי שם "פארק העצמאות" ל"פארק חברוני". ההחלטה התקבלה כבר לפני ארבע שנים, סמוך למועד פטירתו של חברוני, אך הטקס התקיים רק לפני כשבועיים, בהשתתפות תושבים ותיקים ואישי ציבור.

את הטקס הנחתה חברת המועצה ורד שפינר, והנוכחים במקום הופתעו כשהיא הכריזה כמה פעמים שחברוני ז"ל כיהן כראש מועצה משנת 1968 ועד 1984 ברציפות.
חלק מהנוכחים סברו כי מדובר בטעות בלהט ההנחיה, אך כשראש המועצה רמי תנעמי הסיר את הלוט מהגל-עד, התברר להם להפתעתם שגם עליו נכתב בצורה ברורה כי חברוני ז''ל כיהן כראש המועצה בין השנים 1984-1968. קדנציות של שני ראשי מועצה אחרים באותן שנים נמחקו מההיסטוריה.

חברוני ז"ל נבחר בשתי קדנציות שונות, הראשונה מ־1969 עד 1973 והשנייה מ־1978 ועד 1983. בשנים 1976-1973 כיהן יחיאל דמארי ז''ל כראש המועצה, ובשנים 1978-1976 כיהן בתפקיד מנשה גריידי מנשה ז''ל.

האורחים בטקס טענו כי בדיקה פשוטה הייתה יכולה לחסוך את הבושה ממשפחות רבות שהכירו את חברוני, גריידי ודמארי ז"ל. "מחקו שני ראשי מועצה אחרים וזה חלם. זו בושה לכל מי שמכיר את האישים הללו שכך התנהל הטקס. רק במועצה שלנו יכולה לקרות כזו בדיחה".

תנעמי מסר: "מועצת בית דגן ראתה לנכון להנציח את עזרא חברוני ז"ל, שעשה רבות לטובת היישוב ותושביו. טקס הסרת הלוט והכיתוב נקבע ליום העצמאות, בתיאום עם המשפחה. הטקס היה מכובד ביותר והמשפחה ומוזמנים נוספים הודו לנו. יש לי הערכה רבה לראשי מועצה נוספים שכיהנו, ומיותר לציין שילדיהם הם בין חבריי הטובים. לא שמעתי מהם ולא ממקורבים אליהם ולא ידוע לי שהייתה פנייה כזו או אחרת למועצה בבקשת תיקון הכתוב".