רשת Swiss System משיקה סניף חדש, שמיני במספר, במתחם 'שבעת הכוכבים' (לישנסקי 4) בראשון לציון. במתחם החדש, המשתרע על פני 450 מ"ר, הושקעו למעלה ממיליון שקלים ומוצעת בו חווית קניה קונספטואלית חדשנית.

רשת Swiss System מגיעה לראשון לציון. צילום: ליאור טייטלר

אולם התצוגה מחולק ל-14 חללים קונספטואליים שעוצבו על ידי שבעה מעצבי פנים מהמובילים בישראל. כל אחד מהחללים מציג תפיסת עיצוב שונה, החל מעיצוב מודרני, עיצוב כפרי, תעשייתי ועוד, ובכך מקבל הצרכן תמונה ריאליסטית כמו גם רעיונות לעיצוב חדר שינה ב-TOTAL LOOK העולה בקנה אחד עם טעמו האישי.

450 מ"ר של חווית שינה ועיצוב. צילום: ליאור טייטלר

קבוצת Swiss System הבינלאומית מאגדת יחדיו את ששת המפעלים ומעבדות השינה המובילות באירופה.מפעלי הקבוצה מייצרים מערכות שינה בטכנולוגיות מתקדמות ומייצאות את המוצרים לזכייני המותג ברחבי העולם.

שיטת הייצור הייחודית של מערכות השינה מייחסת חשיבות רבה למשטח השינה ולכל פרט ופרט המרכיב את המכלולים במערכת השינה, החל מהבדים הבאים במגע עם הגוף דרך המזרנים האיכותיים, מערכות עיסוי מתקדמות, מיטות מתכווננות וטכנולוגיות שינה חדשניות. בהתאם למסורת השוויצרית פותחו מוצרים בטכנולוגיה גבוהה המשתלבים ביחד למערכת שינה המעניקה חווית שינה יחידה במינה.

מערכת שינה של Swiss System. צילום: ליאור טייטלר

לדברי איציק פלד, מנכ"ל ומבעלי Swiss System בישראל, הסניף החדש מתווסף לסניפים המצליחים שפועלים בדיזיין סנטר ב"ב, ירושלים, כפ"ס, ביל"ו, נתניה ובבאר שבע. עד לסוף השנה הנוכחית צפוי להיפתח סניף נוסף בהרצליה פיתוח ובמהלך 2019 סניף חדש גם בסגולה, פתח תקווה".