"לא כל אישה זקוקה להזרקות – אבל עור זוהר, גמיש ובריא כל אישה רוצה".

תהליך ההזדקנות של העור נובע כתוצאה מאיבוד של אלסטין , קלוגן וחומצה היאלורונית. הפיתוחים החדשים והמהפכניים של דר" אירנה סנדלר מאפשרים להתמודד באופן יעיל עם בעיות אלו על ידי ליין מיוחד של קרמים ותמרוקים שפיתחה בעצמה העוזרים לעור להמריץ את התחדשותו, את מוצקותו וגמישותו, להחליק את קמטיו, לטפל בפיגמנטציה המופיעה עליו וביתר פגעי הגיל הניכרים בעור הפנים, הצוואר, המחשוף, הידיים והזרועות.

בקליניקה שלה מיישמת ד"ר אירנה סנדלר את תורת היופי שלה בעזרת קו מוצרים שפיתחה בעצמה, במגוון טיפולים הכוללים: פיסול פנים, החלקת קפלים וקמטים, הגדלת נפח השפתיים, החלקת אזור הצוואר והמחשוף, הרמת עפעפיים, הקטנת סנטר כפול, הדגשת עצמות הלחיים; שיפור מרקם העור וצבעו; הצערת העור וקבלת מראה זוהר וחיוני; מזו-ליפטינג – מתיחת פנים ללא ניתוח; חיסול הזעת-יתר; פילינגים רפואיים; טיפול בהזעת-יתר בכפות הידיים ובבית השחי; קריאוליפוליסיס – תיקונים בגוף והעלמת שומן ללא ניתוח.

-דר' אירנה סנדלר | מיישמת את תורת היופי שלה בעזרת קו מוצרים שפיתחה בעצמה

כיצד להעלים קמטים ?
קמטי הפנים נחלקים לשני סוגים:

הקמטים הפעילים - כמו קמטי הזעף, הדאגה והצחוק - נוצרים כתוצאה מפעילות שרירי הפנים.

הקמטים היציבים - כמו הקמטים באזורי האף, צידי הפה וצידי השפתיים והסנטר - נוצרים עקב נפילת הפנים.

לקמטי הבעה באזור המצח וצידי העיניים מזריקים חומרי ההרפיה כגון: בוטוקס או דיספורט. חומר זה מחליש את השרירים שגורמים להיווצרות הקמט.

לקמטים הקבועים שבצידי האף, הפה והסנטר מזריקים חומרי מילוי כך שימלאו את השקע באופן סימטרי ואסתטי.

לאזור הלחיים ועצמות הלחיים מזריקים חומר מילוי על מנת להחזיר את הנפח לפנים ולהחזיר את המראה המלא והצעיר.

במרפאה של דר' סנדלר יודעים להתאים את החומר לסוג הקמטים ולמיקומם. יתרה מזו, הפנים ממשיכות להתבגר ולהשתנות גם אחרי ההזרקה. לכן רצוי לפעמים לשלב בין חומר זמני וחומר קבוע, כדי לתת מענה למצב החדש.

מוצרי היופי והטיפוח של דר' סנדלר

-

המרפאה מתמחה בכל סוגי הטיפולים וההזרקות

חומצה ההיאלורונית - החיונית לשימור הלחות שבעור, למרקם המוצק שלו וגמישותו. עם חומצה ההילארונית, ניתן להאט את הזמן, ללא שימוש בפעולות כירורגיות וניתוחים פולשניים.

סיליקון -  הזרקת סיליקון משמשת לעיצוב ועיבוי השפתיים ומילוי קמטים וקמטוטים בפנים.

שיטת ההזרקה בקליניקה של דר' סנדלר מתבצעת ע"י הזרקות של סיליקון בטיפות מינוריות באזור המבוקש במרווחי זמן של שבועיים בין טיפול לטיפול.
תהליך הזרקת סיליקון אורך דקות ספורות, לאחר אלחוש מקומי באזור המבוקש. בד"כ מתחילים לראות את השינויים לאחר ההזרקה השלישית.

בוטוקס בוטוליניום דייספורט - יעיל לטיפול בקמטי ההבעה בפנים, הנוצרים במשך השנים ע"י הבעות החוזרות על עצמן כמו: חיוך, זעם, תמיהה, ריכוז, חשיבה ועוד. הבוטוקס חוסם את ההוראה העצבית לשריר להתכווץ. הרפיית השריר מטשטשת את הקמטים.
תוצאת הטיפול ניכרת תוך ימים ספורים. במרבית המקרים, השיפור במראה הקמטים נמשך שלושה עד ארבעה חודשים.

מתיחת פנים באמצעות חוטים – טיפול המיועד להרמת ומיצוק הפנים. הטיפול מתבסס על החדרת חוטי אפטוס בעזרת מחט דקה אל מתחת לשכבת הדרמיס תוך מתיחה ועיצוב האזור המטופל וקיבועו על ידי החוט. באמצעות החוטים ניתן למצק ולהרים את האזורים שצנחו עם הזמן והגיל.

מזותרפיה - שיטת טיפול בה מוחדרים לעור ויטמינים ,מינרלים, חומצת אמינו ,חומצה היאלורונית על ידי הזרקה שטחית ומרובה על כל פני העור. מטרת הטיפול היא לגרום לגוף לייצר קולגן ואלסטין מחדש.

המזותרפיה, מעניקה לעור מראה צעיר, רענן, חיוני, מוצק ובריא, כמו כן גם מונעת את הזדקנות העור. הטיפול נעשה באזור הפנים, כפות ידיים, הצוואר והמחשוף (דקולטה). טיפול של מזוטרפיה נעשה אחת לשבועיים בסדרה של 5 טיפולים.

טיפול בכתמי פיגמנטציה- הסיבות להופעת כתמי פיגמנטציה רבות : הורמונאליות, חשיפה לשמש, חיים באזור עם רמת זיהום אויר גבוהה, תרופות מסוימות ואפילו טראומה לעור למשל בעקבות אקנה או הסרת שיער בלייזר.  

הדרכים לטיפול בכתמי פיגמנטציה כוללים הגנה מפני שמש, תכשירי הבהרה המבוססים בעיקר על מרכיבים שמאיטים את יצרת הפיגמנט על ידי תאי העור. פילינגים רפואיים, טיפולי לייזר לכתמי שמש, במיוחד בעור הגוף והידיים. בעור הפנים ניתן לבחור בין לייזר לפילינג וטיפולים משולבים.

טרטינואן (רטיןA ) - עובד כפילינג שעוזר לשחרר ולהסיר תאים מתים מעור פני השטח וש לו סגולות מרפא רבות בין השאר לבעיות אקנה , קמטים , פיגמנטציה בפנים, אקזמה ,יבלות ,צלקות ,קרטוזיס פילאריס ועוד…

 

מוצרי הטיפוח של דר' אירנה סנדלר-

מוצרי הטיפוח והטיפול של דר' סנדלר

במרפאה תמצאו את כל מוצרי הטיפוח והטיפול לעור שפיתחה דר' סנדלר במשך 15 שנות עבודתה. ליין מיוחד של מוצרים שפותחו במיוחד לתמיכה לאחר הזרקות וקרמים ותמרוקים מיוחדים שיוצרו לטיפול ברקמת העור.

את מרבית הטיפולים רצוי להשלים עם שימוש במוצרים שפיתחה דר' סנדלר בעצמה על מנת לתמוך בתוצאות הטיפול: סירומים לחידוש ומיצוק העור, קרמים, מסכות, שמפו ומרככים לשיער מועשרים בוויטמינים, בשמנים מיוחדים ובתמציות מרוכזות לחידוש תאי העור לנשים ולגברים.

מרפאת ד"ר סנדלר: מרכז לטכנולוגיות אסתטיות מתקדמות: רח' רוטשילד 35, פסז' חיים, קומה א', משרד 102, ראשון לציון. טל':  03-9562832, 054-6945005. אתר:   http://drirenasendler.co.il/