שלמות. זו השאיפה המרכזית של מעצב הפנים ערן אברמוביץ כשהוא ניגש לפרויקט. עם שנים של ניסיון וחמש שנות לימוד במגמה לעיצוב פנים באיטליה, אברמוביץ שם דגש על רמת מקצועיות גבוהה ביותר תוך חיבור מקסימלי ללקוח.

היתרון הגדול אצל המעצב הנחשב הוא הליווי המקצועי והמסור משלב התכנון, דרך בחירת אנשי המקצוע, הפיקוח, הליווי הצמוד בבחירת המוצרים ועד לשלב הסופי של מסירת הפרויקט ללקוח. "אני קם כל בוקר באהבה לעבודה שלי",  הוא משתף.

ליד שמו של אברמוביץ אמנם כתוב מעצב פנים, אבל אפשר בקלות לכנות אותו מגשים החלומות שלכם. העבודות שלו מעידות על יצירתיות, חדשנות, מקצועיות ועדכניות. הוא מקפיד על הפרטים הכי קטנים שיש, מקשיב ללקוח שניצב בפניו ויודע להתאים לו עיצוב בצורה מושלמת תוך יצירת הרמוניה בין כל הפריטים הנמצאים בחדר.

בית בעיצובו של ערן אברמוביץ'

"בשלב הראשון אני פוגש את הלקוח ושומע את רצונותיו. לאחר מכן אני מגיע לביקור בית, מתבונן ומאתר את כל נקודות התורפה, עד לרמה של היכן מניחים את התיקים בצורה לא נכונה", הוא מספר. "אחר כך אני מכין תוכניות רעיוניות, שלעתים אחת מהן נבחרת ולעתים הן משתלבות אחת עם השנייה".

הלימודים והחיים באיטליה העניקו לאברמוביץ את ההשראה, הסגנון והחומרים. הוא מעצב בשילובי אבן, קורות ברזל עץ ואלמנטים מהטבע, ומשלב בין עיצוב אולטימטיבי - ההיי-טקי המודרני והנקי של היום לבין העיצוב של פעם בשילוב רטרו. כמי שגדל בצפת, מכניס אברמוביץ בעיצוב גם אבן - אלמנט שמחדיר לבית  אנרגיה טובה, חום ואווירה, ברזל, וחלונות גדולים המביאים את החוץ אל תוך הבית.

לאברמוביץ יש ניסיון רב בניהול וביצוע פרויקטים. הוא מעניק שירות משלב התכנון ועד השלב המסירה ומטביע את חותמו וסגנונו הייחודי והמתקדם בבתים פרטיים, דירות, חנויות, משרדים, צימרים, חדרי כושר, מכללה למקצועות הלידה שנפתחה באחרונה בתל אביב ועוד.

בעל שנים של ניסיון. ערן אברמוביץ'

בשנים האחרונות אף מלווה אברמוביץ לקוחות לימי רכישה מרוכזים בסין לבחירת חומרים עבור שיפוץ או בנייה של הבית, כולל מטבחים, ריהוט, קרמיקה, כלים סניטריים, ריהוט, ריהוט גן, דקורציה, כלי בית, אביזרים פרקטיים ועוד.

"אחרי ההחלטה על פרויקט אני יוצא עם הלקוחות לימי קניות מרוכזים, שבהם רוכשים את הכל יחד, מא' עד ת'. זה מאוד מרגש לבחור בית שלם או משרד בכמה ימים מרוכזים, יש מקרים שאפילו מגיעים עד לרמת בחירת כוסות יין. חשוב לציין שאני עובר אורח בבתים, אני לא מחליט עבור אף אחד אלא מנווט את הטעם שלהם ומתאים אותו במסגרת התוכניות".

למה אתה?

"הקשבה, מסירות ומקצועיות, שיק, רעיונות, ניסיון וליווי משלב ההתחלה ועד מסירת הפרויקט".