החברה מתמחה במתן פתרונות לפרטיים, לעסקים, אדריכלים, לחברות וארגונים גדולים בענף הבנייה והתעשייה. החברה הציבה לעצמה תקנים מחמירים בהם היא עומדת ובעזרת הוותק הרב שצברה בתחום יוצרת פתרונות מושלמים לכל לקוח. בטיפול בלקוח הפרטי והעסקי מקפידים בחברה לעמוד בסטנדרטים גבוהים ולספק מחירים תחרותיים.

בחברת יניב מרכז הפרקטים מתמחים בתחום חיפויי הרצפה: פרקט עץ טבעי תלת שכבתי או עץ מלא, פרקט למינציה, ופרקט פולימר P.V.C עמיד במים לו שלל צבעים וטקסטורות. כמו כן, ביניב מרכז הפרקטים מתמחים בבניית דקים מעץ איפאה ועץ אורן. החברה מתקינה ומשווקת גם חדרי סאונה מעץ.

יניב מרכז הפרקטים משווקת ומתקינה וילונות בד, מוצרי הצללה פנימיים וחיצוניים של אורגון, המוצרים יכולים להגיע ידניים חשמליים עם או בלי שלט ובמסגרת בית חכם.

צילום: פרטי

ישנם וילונות גלילה במבחר בדים ורשתות ואף ניתן להדפיס עליהם תמונה או לוגו, וילון סאן סטריפ הצללה בשתי שכבות היוצרים חפיפה ושליטה בכמות האור, וילונות רומי, פליסה, דואט – מוצר אוקסטי שמתאים לכל צורה של חלון, היום ישנם בדים ומוצרי הצללה המותאמים למבנים ציבוריים חסיני אש.

בחברת יניב פרקטים מספקים גם פתרונות של חיפויי מדרגות עץ שמשלימים את מראה הבית ומוסיפים לו חום ואווירה. את חיפויי המדרגות ניתן לבצע מחומרים שונים: בוצ'רים, עץ גושני, פרקט עץ תלת שכבתי ועוד.

מומחיות רבת שנים של החברה היא בתחום הטפטים. בחברה ניתן לבחור טפטים מתוך מאגר עצום, טפטים תלת ממד ואף הדפסות לוגו של חברות. ניתן להביא דוגמה או טקסטורה שבה אתם מעוניינים וכאן כבר ידאגו לייצר לכם את הטפט בגודל הקיר הרצוי.

אצל חברת יניב מרכז הפרקטים מנסים להבין את צרכי הלקוח באמת וזאת כדי להבטיח שהמוצר הנרכש מותאם במאת האחוזים. "אנחנו לא מחפשים רק למכור, אנחנו רוצים להבין את צרכי הלקוח", מספרת איריס.

"זו הסיבה שהלקוחות שלנו נשארים כמו בני משפחה, אנחנו באמת מבינים את החיים שלהם ואת הצרכים שלהם", היא מסבירה. אצל יניב מרכז הפרקטים מקפידים למכור את החומרים הטובים ביותר, ועל כן האחריות על המוצרים הנה במינימום של 20 שנה, וישנו גם שירות של הצעות מחיר בבית הלקוח ללא עלות, "כולם יודעים ששיפוץ הוא לא דבר פשוט, ולפחות מהצד שלנו אנחנו רוצים להפוך את החוויה של הלקוחות לטובה ביותר".

*שם העסק: יניב מרכז הפרקטים 

*כמה זמן קיים: 33 שנים

*בהנהלת: יניב סעדי

*כתובת: טוליפמן 2 ראשון לציון 

*טלפון:  03-9584949

*משהו קטן וטוב עלינו: "אנחנו מנסים להבין את צרכי הלקוח באמת, ולא רק בסיסמה".