יהונתן יסמאו ואדוניה ביילין, מנהלי תחנת דלק מצדה ברחוב פלוטיצקי 17 באזור התעשייה הישן בראשון לציון, מעניקים בה את כל מה שנהג ממוצע צריך לטובת נסיעה טובה, חיסכון בדלק וגם ארוחות קלות.

תחנת הדלק מצדה הוקמה בשנת 2011 ומשתרעת על שטח של 3,000 מ"ר. היא נגישה לנכים ואינה פועלת בשבת. מבחינתו של הנהג הממוצע, מדובר בהגשמת כל החלומות במקום אחד.

תמצאו כאן מכונת שטיפת כלי רכב מהמתקדמות שיש מלווה בצוות מקצועי ואמין. במתחם פועלות סוכנות רכב, חנות מנעולים, חנות למצברים, חנות נוחות אטרקטיבית, מזנון כריכים בשרי וגם ארוחות קלות.

המטרה שלשמה הוקמה התחנה היא שינוי המחירים בראשון לציון ומנהלי התחנה הפרטית, מיישמים אותה במלואה. הם החליטו לבטל את השירות העצמי ואינם גובים תוספת מחויבת בחוק של 19 אגורות.

תחנת הדלק מצדה | צילום: פרטי

הנהג מוזמן להישאר במכונית, והמתדלקים המסורים כבר יגיעו אליו ויעניקו לו את המחיר האטרקטיבי שאינו משתנה בין אם השתמש בכרטיס אשראי או במזומן. לקוח שיימלא 25 ליטר לפחות יקבל שטיפה חיצונית חינם, קפה ועיתון בחנות הנוחות במתחם.

התחנה מעניקה שירות אדיב לנהגים, מציעה בחינם כרטיסי v.i.p ללקוחותיה, שנהנים מהנחה משמעותית במחירי הדלק. עד כמה משמעותית? תחנת מצדה נחשבת לזולה ביותר בראשון לציון ובסביבתה.

האטרקטיביות במחיר הובילה גופים גדולים ומשמעותיים בעיר ובאזור כולו להפוך לחברי מועדון ה-v.i.p של תחנת מצדה, ובהם עובדי העירייה, עובדי המכון לחקלאות, נהגים מוניות ראשון, הדקל. הברו והיקב, מכון וולקני, עובדי בית החולים אסף הרופא. איגוד הפנסיונרים של ראשון. איגוד הנכים, חברות הסעות ועוד.

"אנחנו מודים לנהגים על האמון הגדול בתחנת מצדה ובצוות המיומן שלה", אומרים יסמאו וביילין. "העובדה שיש כאלה שחוזרים אלינו לתדלק, לאכול או אפילו לשטוף את המכונית, מעידה על כך שאנחנו מצליחים למלא אחר היעד שהצבנו לעצמנו והוא השירות האדיב, היחס האוהד והמחירים הנמוכים ששווים לכל כיס. באמת שאין מה לחפש במקום אחר, הכל נמצא כאן, במתחם אחד".

*מנהלים: יהונתן יסמאו ואדוניה ביילין

*כתובת: רחוב פלוטיצקי 17

*קצת עלינו: "מהפכת שירות ומחירים זה אנחנו, לצד שירות אדיב"