רשת "החשמל לצרכן", בניהולם של יוסי חמו ובנו אור, מוכיחה כל פעם מחדש שטיב המוצר ואיכותו לא נקבעים על פי מחירו. הרשת, שחרטה על דגלה את השירות לצרכן, חוסכת את פערי התיווך במחיר ומאפשרת לכם לקבל מוצרי חשמל של החברות המובילות בחיסכון של מאות שקלים.

בסניפי הרשת השונים לא תצטרכו להמתין הרבה זמן עד לקבלת המוצר. תוכלו לעשות זאת בשיטת "שלם וקח", היישר מהמחסנים בסניפים: מקררים, תנורים, טלוויזיות, שואבי אבק, מכונות כביסה, מייבשים, וכל מה שאתם צריכים בבית.

הייחודיות של "החשמל לצרכן" היא המומחיות של העובדים בה. ליוסי חמו יש ניסיון של כ-40 שנה בתחום מוצרי החשמל, ובנו אור הצטרף אליו. לשניים מספר סניפים ברחבי הארץ ובהם בראשון לציון (שחגג באוגוסט האחרון עשור), פתח תקווה ויבנה.

חשמל לצרכן | צילום: פרטי

לצד הסניף בראשון לציון תמצאו גם חנות למוצרי חשמל פרימיום, באיכות גבוהה ביותר. לרשת יש גם אתר אינטרנט נגיש ומוצלח, שדרכו אפשר לרכוש מוצרים ללא קושי ולקבל עזרה מנציג שירות וירטואלי.

הצוות המומחה של רשת "החשמל לצרכן" יתאים לכם את המחיר הנכון ואת המוצר הכי טוב עבורכם. אנשי המכירות ילוו אתכם בכל תהליך הרכישה באמצעות מוקד שירות לקוחות זמין, ותוכלו לרכוש את מיטב המוצרים ובהם בוש, סימנס, סמסונג, מילה, LG, פיליפס, ועוד.

רשת "החשמל לצרכן" לא סתם קבעה את שמה יחד עם המותג הכי חשוב – הצרכן. במציאות הנוכחית, שבה התחרות גדולה, ישנה חשיבות עליונה לכך שלקוחות יחזרו אל החנות וירכשו שוב מוצרים, כך שתודעת השירות והאמינות חשובות מאין כמותן.

 "אנחנו מוכרים כאן מותגים של עשרות חברות חשמל, ויודעים להתאים אותם לכל כיס", אומרים יוסי ובנו אור. "הניסיון שלנו מאפשר לנו לחשוב יחד עם הלקוח מה הכי טוב בשבילו, גם אם לעתים הוא יוצא עם מוצר פחות יקר ממה שהתכוון. מבחינתנו, לקוח שממליץ עלינו לאחרים זה דבר שמחמם את הלב, זה אומר שהממליץ יחזור שוב וגם שמעגל הלקוחות שלנו מתרחב בזכות השירות שלנו".

*שם העסק: רשת החשמל לצרכן

*כתובת: פלוטיצקי 1 ראשון לציון

*בעלים: יוסי חמו ‰ ניסיון: כ-40 שנה

*קצת עלינו: "אמינים, אדיבים ומספקים מוצרי איכות במחיר שווה לכל כיס".

*אתר אינטרנט: www.mispar1.co.il