לפני כ-20 שנה הקימו הוריו של אסף לוגסי את החנות כל בו חשמל בקניון מגדלי העיר בראשון לציון. אחרי שאסף השתחרר מהצבא גם הוא נכנס לעסק, ומאז הוא חי ונושם אותו.

הניסיון והוותק של החנות, המקצועיות וההיכרות המעמיקה של הצוות את הצרכן הישראלי, את צרכיו ואת שוק מכשירי החשמל מאפשרים לכל בו חשמל להציע מחירים ללא תחרות, תוך התאמה מדויקת של המוצר לצרכי הלקוח.

החנות היא חלק מקבוצת חנויות סמארט אלקטריק, שמונה בפריסה ארצית יותר מ-40 חנויות שהתאגדו יחד לקבוצה אחת, שקונה קניות מרוכזות מהיצרנים של מוצרי החשמל וכך מגדילה את כוח הקניה ומוזילה את המוצרים ללקוחות הסופיים.

צילום: פרטי

היתרון הגדול של החנות היא העובדה שהצוות בה מכיר את התחום לעומק. "אנחנו מבינים את התחום במאה אחוז", מסביר אסף, "השירות אצלנו הוא במכירה עצמה וגם אחריה, אם יש איזו שהיא בעיה או צורך אחר אנחנו כאן בשביל הלקוח".

בחנות מציעים ללקוחות מגוון מוצרי חשמל החל ממוצרי חשמל זולים ועד המותגים היוקרתיים והאיכותיים בעולם כמו גורנייה, טקה, מילה, ליבהר, בוש סימנס ועוד.

ראשון לציון נמצאת כבר שנים בתנופת בנייה, מעבר של זוגות צעירים ומשפרי דיור לדירות חדשות יצר שיתופי פעולה קבועים בין כל בו חשמל ואדריכלים ומעצבי פנים שמבצעים ללקוחות התאמה מושלמת של מוצרי החשמל לבית, עם הקו העיצובי של הבית בכלל והמטבח בפרט.

בכל בו חשמל מחלקת מסכים שהפכה להיות אחת מנקודות המכירה הגדולות בראשון לציון של יצרני הטלוויזיות המובילים סמסונג ו-LG, בחנות הדגמים המובילים בעולם של המסכים מדגמי ה-Qled של סמסונג ו-Oled של LG.

החנות מחזיקה מחסני ענק בצמוד לחנות, מה שמאפשר ברוב המקרים אספקה מיידית של המוצר החשמלי. במקרים קריטיים של מכונת כביסה או מקרר שהתקלקל שירות זה הופך חיוני מאין כמוהו.

לצד מהירות השירות, הדגש הגדול בחנות מאז ומתמיד היה על אמינות- צוות החנות מאמין שיחס אישי וסבלני כל לקוח מייצר את הקנייה הנכונה עבורו ובחנות פועלים כך מאז ומתמיד. 

כל בו חשמל מובילה כיום קו חדש של פעילות בניו מדיה, ניתן להתעדכן במבצעים ובמוצרים החדשים בדף הפייסבוק של החנות.

*כמה זמן קיים: 20 שנה

*בהנהלת: אסף לוגסי

*כתובת: שדרות יעקב 50 (מגדלי העיר) ראשון לציון

*טלפון: 03-9582846

*משהו קטן וטוב עלינו: "חדשנות ומודרניות לצד ותק של שנים".