מוטי פרץ חומרי בניין בע"מ היא חנות גדולה למכירת חומרי בניין מכל הסוגים ולכל הלקוחות – פרטיים, מעצבי פנים, אדריכלים וקבלנים.

ניתן למצוא שם הכל: מוצרי בטון, חול לבנייה, מלט, קורות עץ, צינורות, מכונות עבודה מעולם הבנייה, מרצפות, דבקים, חומרי ניקוי, צבעים בכל הגוונים, מברשות צביעה, ברגים ומסמרים בכל הגדלים, מפתחות, שפכטלים, אביזרים למקלחת, ציוד לגינה ועוד. בחנות אפשר לרכוש גם מקדחות, משחזות, מברגות, חומרי חשמל, אביזרים לגינון, מוצרי גבס, ועוד מגוון גדול של מוצרים.

הכניסה לחנות | צילום: פרטי

החברה נוסדה בשנת 2005 על ידי מוטי פרץ, אשר עובד בתחום הבניין משנת 1995 וצבר ניסיון עשיר בכל תחום חומרי הגלם לתעשיית הבניין. החברה מספקת גם שירותים נוספים לקהל הרחב, לקבלנים ושיפוצניקים בתחום פינוי פסולת בנייה, וציוד וכלים לעבודות הבניין.

חברת מוטי פרץ חומרי בניין בע"מ נמצאת במיקום נוח באזור התעשייה ברחוב משה בקר בראשון לציון, ומה שהופך את חווית הקנייה למושלמת היא העובדה שניתן להיכנס עם הרכב לרחבת החברה, ועל כן אין צורך בחיפושי חנייה וסחיבת הציוד עד הרכב- כל שעליכם לעשות הוא להחנות את רכבכם ולהיכנס בנוחות.

החברה צברה לעצמה מוניטין רב בזכות הניסיון, היחס האישי, המקצועיות, השירות והאמינות מול הלקוח. כל פרויקט אליו החברה נכנסת מבוצע על פי לוחות הזמנים תוך מחשבה מעמיקה על שביעות רצון הלקוח.

בחנות, הצוות ילווה אתכם במקצועיות ובסבלנות בכל שלבי רכישת המוצרים תוך ייעוץ לגבי המוצרים, הכלים וחומרי הבניין, בחברה ישנה גם מעבדה לתיקון כלי עבודה חשמליים שמנוהלת על ידי בעלי מקצוע עם ניסיון של מעל ל-30 שנים. 

*שם העסק: מוטי פרץ חומרי בניין בע"מ

*כמה זמן קיים: 12 שנים

*בהנהלת: מוטי פרץ

*כתובת: משה בקר 30 ראשון לציון

*טלפון: 03-9563666

*משהו קטן וטוב עלינו: "מתחייבים לשירות ולחומרים הטובים ביותר".