אילן חבני, הבעלים של "סלקטד אבן ושיש" בנס ציונה עם ותק של 35 שנה וניכר בו כי שולט בתחומו בצורה אבסולוטית. כשהוא מדבר על שיש ועל ההבדלים בין החומרים השונים, משהו מתעורר בו. קוראים לזה מקצוענות. "אנחנו לא אנשי מכירות, אנחנו אנשי מקצוע שמוכרים שיש", הוא מסביר.

צוות אבן ושיש סלקטד כולל אדריכלית ואנשי מקצוע עם ניסיון רב בתחום . הצוות מלווה את הלקוחות מתחילת התהליך ועד סופו באווירה משפחתית ומקצועית הם מסייעים ללקוחות בכל שלב ושלב .

הבסיס להתאמת שיש , מסביר אילן, הוא להבין מה הלקוח רוצה , מהם הצרכים ומהו התקציב שלו. ניסיונו של אילן כמחזיק צוותי התקנות שיש בתחילת הדרך, מאפשר לו לסייע ללקוחות מול הקבלנים ובעלי המקצוע השונים.

צילום: פרטי

לאחר מכן אנו מייעצים ומכוונים את הלקוח בהתאם לרוח העיצובית של הבית , במידה וקיים אדריכל או מפקח אנו משלבים אותם בתוך התהליך ונפגשים עם הלקוחות מעת לעת באתר הבניה בהתאם לצורך. אנו רואים חשיבות גדולה בעבודת צוות בין כל הגורמים , הנוכחות שלנו בשטח משרה אווירה של חיבור לפרויקט הן ברמה המקצועית וכן בנימה האישית.

ברמה העיצובית חשוב לנו לחבר את כל האלמנטים העיצוביים . באבן ושיש סלקטד דוגלים בשיטת in door-out door , בבסיס השיטה , המוכחת מניסיוננו , בשיטה זו מייצרים הפרדה בין העיצוב הפנימי של הבית לבין העיצוב החיצוני. בהמשך מתאימים את הריצוף החיצוני בהתאם לתנאי השחיקה כפי שמתחייב בהתאם לתקני הבניה.

הידע והניסיון הרב שנצבר בסלקטד מסייע בידם לבנות ללקוח תמונה מושלמת בהרכבת כלל האלמנטים החל מספי החלונות , הבריקים ריצופי החוץ והמדרגות לכדי מראה מאוזן עיצובית מצד אחד ונכון פרקטית מצד שני.

שמו הטוב של אילן הולך לפניו ולקוחותיו מגיעים מכל רחבי הארץ, אחרי שקיבלו המלצות חמות מלקוחות מהעבר. "כאשר לקוח מגיע אליי עם המלצה זה אומר שהוא יודע לקראת מה הוא הולך ומול מי הוא עובד, ואין הרגשה טובה מזו".

למה סלקטד?

העיקרון המנחה באבן ושיש סלקטד הוא שהלקוח הוא קודם לכל , היחס השירות והאכפתיות הן נר לרגלינו, האווירה שהלקוח מקבל היא משפחתית ומקצועית כאחד.