מחזה נוראי נגלה לקונים של הסופרמרקט "יינות ביתן" ברחוב שמוטקין בראשון לציון השבוע: בין מקררי המזון הייתה חולדה פצועה, שלדברי הלקוחות במקום אף דיממה- מה שיכול כמובן להיות סכנה תברואתית חמורה.

"ביום ראשון בערב הגעתי לרכוש כמה דברים, ופתאום ראיתי חולדה מציצה מתחת למקררים. לפי מה שראיתי היא הייתה פצועה, כי היא דיממה והיה קשה לה לזוז", מספר משה כהן, לקוח בסניף החנות באזור התעשייה הישן.

"הלכתי לשאול מיהו אחראי המשמרת, ומסתבר שזו הייתה אחת הקופאיות. אמרתי לה שיש שם חולדה, והיא בכלל לא נשמעה מופתעת. רק אחרי פרק זמן של כחמש דקות נשלח איש צוות שינקה את הלכלוך ושיפנה את החולדה, שנגררה בעזרת מטאטא החוצה", הוא אומר.

לקוחות נוספים שהיו בסניף תיעדו את המקרה ושיתפו אותו ברשתות החברתיות, מה שגרר תגובות לא מעטות של גולשים שטענו כי זאת לא הפעם הראשונה, וכי הם ראו בעבר מקרים דומים בסניף.

אפי ביתן, סמנכ"ל התפעול של "יינות ביתן" הגיב לתלונות וכתב: "אני מציע לכולם להירגע. לא צריך להגזים, גם לכל אחד מאיתנו יכול להיות עכבר בבית, שזה דבר קטן לעומת סופר שגדול פי כמה וכמה. הפתרון הוא לטפל בזה וכך אנו פועלים: בוצעה הדברה מסיבית ביום חמישי האחרון, ותבוצע הדברה נוספת".