זריף

     

תתפלאו, אבל גם העשירים, היפים והמפורסמים ביותר נעזרים בטיפולי תת מודע כדי להתגבר על מחלות וכאבים. ש', בת זוגו של אחד מאנשי העסקים המצליחים בישראל, סבלה מכאבים עזים ברגליים, עד כדי כך שהתקשתה לעמוד, לא הצליחה לעשות מספר צעדים קטנים ובעצם הרגישה משותקת עם כאבים בלתי פוסקים ברגליים, שהוגדרו על ידי הרופאים ככאבים כרוניים.

נבחרת של רופאים, מומחים ומטפלים בארץ ובחו"ל ניסו לטפל בה ולא הצליחו – עד שהגיעה לקליניקה של אורן זריף, המומחה  בטיפולים בשיטת תת המודע .  זריף הצליח תוך שלושה מפגשים, להעלים את הכאבים ולהעמיד את ש' על הרגליים והוכיח שוב כי שיטת הטיפולים המבוססת על תת המודע יעילה במקרים רבים היכן שהרפואה הקונבנציונאלית נכשלת.
http://xn----0hcpfkadpof1j.co.il/

מהי שיטת הטיפולים באמצעות תת המודע?

בטח כבר יצא לכם להכיר בעובדה או לשמוע על כך שגוף האדם מסוגל לרפא את עצמו בעזרת כוח המחשבה ותת המודע. קרוב לוודאי שנחשפתם, אתם או קרובים שלכם, לכאב מסוים שעבר חיש מהר בעזרת מחשבות אופטימיות, רגוע ושלווה. יתכן שגם חוויתם מקרה  בו הצלחתם במבחן או בעבודה הודות לכך שעטפתם את עצמכם במחשבות חיוביות.

כאמור גוף האדם יודע לרפא את עצמו ואף הוכח מעבר לכל ספק כי מצבים מנטליים- רגשיים כמו סטרס, לחץ וחרדה עלולים להשפיע על האיזון ולייצר מחלות, כאבים ואלמנטים שליליים.

ד"ר ג'וזף מרפי, שנולד ב-1898 באירלנד, הוא האדם המזוהה ביותר בעולם עם תחום הריפוי באמצעות תת המודע. במהלך חייו כתב למעלה מ-30 ספרים, כאשר ספרו המפורסם ביותר היה ונשאר "כוחו של התת-מודע", שיצא לאור לראשונה בשנת 1962 ומאז נמכר במיליוני עותקים בכל רחבי העולם.

הנחת היסוד של מרפי התבססה על הרעיון לפיו הפתרון לכל בעיה מצוי באדם עצמו וכדי לשפר את חייכם, עליכם לשנות את המחשבות והאמונות שלכם מבלי לשנות את הגורמים החיצוניים.

אחד האנשים המפורסמים ביותר בישראל המזוהים עם טיפול בתת מודע הוא אורן זריף שהפך למומחה עולמי לטיפול בשיטת הפסיכוקינזיס. זריף מטפל שנים רבות באלפי חולים ומטופלים בעזרת כוחות תת מודע ומעביר אנרגיות אל תת המודע של המטופלים – תהליכים אלה מעוררים את הריפוי העצמי.

שיטתו של זריף מתבססת על תורתו של ד"ר ג'וזף מרפי ומידי יום מוכיחה את עצמה עשרות פעמים, בכל פעם מחדש, כאשר הוא מצליח לעזור לעוד ועוד אנשים להתגבר על מחלות וכאבים, להתגבר על בעיות נפשיות ובעיות פיזיולוגיות ולהתרפא בעזרת כוחות תת המודע.

לאורך השנים התראיין זריף עשרות פעמים בכל ערוצי התקשורת והבהיר כי  "שיטת הפסיכוקינזיס שפיתח אינה באה במקום הרפואה הקונבנציונאלית וגם לא מחליפה אותה. לדבריו, שיטה זו המבוססת על ריפוי באמצעות תת המודע והיא מצליחה במקרים רבים בהם הרופאים הרימו ידיים". כך גם היה במקרה של ש', שהצליחה לחזור ולעמוד על רגליה לאחר חודשים רבים של כאבים כרוניים ואחרי שרופאים רבים אמרו נואש ולא מצאו תרופה למחלתה.

כמו ד"ר ג'וזף מרפי, שהצליח להעביר את המסר כי ניתן לשפר את איכות החיים בעזרת כוחות תת המודע, כך אורן זריף שכלל את המסר והצליח לפתח יכולות ייחודיים ונדירים במסגרתם הוא מצליח באמצעות ריכוז מחשבתו להפעיל זרמים וכוחות אל עבר תת מודע של המטופל ובכך להביא מזור לכאבים ומחלות מכל הסוגים.

נציין כי הטיפול של זריף נעשה כשהמטופל בהכרה מלאה, הוא אינו פולשני, אינו כואב ואין לו תופעות לוואי – כך שממש אין מה להפסיד... רק להרוויח, להפחית את הכאב, להעלים מחלות ומגבלות ולהפסיק לכאוב ולסבול!

חזרנו אל ש',  שביקשה לשמור על אנונימיות, וביקשנו לשאול אותה מספר שאלות ולבדוק את מצבה ששה חודשים אחרי שסיימה את הטיפול אצל אורן זריף. תפסנו אותה בביתה, בעיצומו של אימון גופני שכלל ריצה על מסילה ותרגילי גמישות.

היא פתחה את הדלת, ניגבה את הזיעה, מזגה לנו כוס של מים קרים ותיארה את מה שעבר עליה. "אני ממש לא מאמינה איפה אני היום והיכן הייתי לפני קצת יותר מחצי שנה. מאדם שהיה פעיל ואנרגטי הפכתי לשבר כלי. הרגשתי שהגוף בוגד בי, הרגליים לא הפסיקו לכאוב גם אחרי שבלעתי עשרות סוגים של כדורים ואחרי שעברתי טיפולים מכל הסוגים החל מפיזיותרפיה ועד מסאג'ים וחדרי מלח.

"בסוף, אחרי שגם הרופאים בחו"ל לא הצליחו לעזור לי – שמעתי בקולה של שכנתי וקבעתי פגישה אצל אורן זריף. האמת, שאם הייתי יודעת קודם, לא הייתי נותנת לעצמי לסבול כל כך הרבה זמן. חודשים רבים הרגשתי כמו משותקת וסבלתי מכאבים כרוניים ברגליים. ואורן, ב"חוצפתו הרבה" אמר שהוא יכול להעלים את הכאבים וממש הצחיק אותי.

"בהתחלה לא האמנתי וחשבתי שהוא סתם אומר את זה. אבל אחרי שלושה טיפולים התחלתי לצחוק מכל הלב.  אורן ריפא אותי ועשה לי קסם שעד היום אני לא יכולה לתאר. מכאבים כרוניים בלתי פוסקים וממצב שלא יכולתי לזוז – חזרתי להיות אותה אישה פעילה שעושה ספורט ושוחה בברכה. תודה לאל. הוא, אורן זריף, הציל אותי והראיון הזה הוא רק קדימון על קצה המזלג להכרת התודה שלי ולרצון שלי שרבים יחשפו לאפשרות הזו שנפלה בחלקי ושגם הם יפסיקו לסבול".

אז למה את בוחרת לא להזדהות?

"למה? כי אני אדם פרטי ותמיד שמרתי על צניעות ועל פרטיותי. אמנם בעלי הוא איש עסקים ידוע אבל אני תמיד הייתי ונשארתי בעורף ועל כך אני שמחה".

מה  המסר שאת רוצה להעביר?

"המסר שלי הוא שכל אחד תמיד ישמור על אופטימיות כי זה סוד החיים. מעבר לכך כדאי להכיר בעובדה כי הסוד נמצא בתת המודע ויש את אורן זריף שיכול לעזור לכל מי שסובל וחולה".

לסיום הראיון, מה תרצי שנאחל לך?

"אני מצטערת שלא נתתי לכם סקופים ורכילויות אבל הכי חשוב לי היום הוא לעזור לאחרים להתרפא וליידע את כל מי שרק ניתן כי קיימות הרבה מאד אפשרויות לריפוי באמצעות תת המודע. במקרה שלי זה הצליח ביג טיים ואני מאחלת לעצמי עוד הרבה מאד שנים של בריאות, אושר ושמחה כמו שיש לי עכשיו".

http://xn----0hcpfkadpof1j.co.il/