הפריצה לבית הקשיש בראש העין | צילום: סרטון, דוברות המשטרה שרון

כתב אישום הוגש נגד שני גברים תושבי המרכז, בגין פריצה לדירה של קשיש בן 93 מראש העין וגניבת כסף רב במזומן ותכשיטים מהכספת בביתו. בשבוע שעבר הוגש נגדם כתב האישום ובקשת מעצר.

ב-22.7.19 התקבלה במשטרת ישראל תלונה על פריצה לבית ברחוב דקר בראש העין. מבדיקה ראשונית של האירוע התברר כי שני חשודים ניצלו את העובדה שבעלי הבית, קשיש בן 93, יצא ביחד עם המטפל שלו מהדירה, ואלה פרצו אליה וגנבו מהכספת שבדירה 12 אלף שקלים במזומן, יחד עם תכשיטים של בני המשפחה.

לאחר צפייה במצלמות האבטחה שהותקנו בדירה התברר לחוקרי המשטרה כי החשודים עקרו מהמקום שתי מצלמות אבטחה שהיו בדירה ו"פספסו" את המצלמה השלישית, שתיעדה את המתרחש.

חוקרי המשטרה עשו שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים שהובילו לזיהויים של שני החשודים והם אותרו כעבור מספר ימים כשבמהלך חיפוש בביתם נמצאו פרטי לבוש הקושרים אותם למעשים המיוחסים להם.

מעצרם של החשודים (34 ראשל"צ, 43 נס ציונה) הוארך בבית המשפטהשלום בפ"ת וביום חמישי 8.8.19 הוגש נגדם כתב אישום בעבירות של התפרצות למגורים, גניבה, שיבוש הליכי חקירה והיזק בלרכוש במזיד. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.