משפחתו של תושב ראשון לציון, שנפטר בתחילת השבוע בגיל 63 ממחלה ממנה סבל שנים רבות, יושבת עליו שבעה בתנאים קשים בדירתם שבמזרח העיר. נוסף על כך, האבלים מתקשים לממן את הסעודה לזכר המנוח שאמורה להתקיים מחר (חמישי).

צילום מסך מתוך פייסבוק

בפוסט שפרסמה אודל קדם, חברה של המשפחה, בפייסבוק, נכתב: "תושבי ראשון לציון היקרים יש לי חברה טובה שאבא שלה ניפטר ביום ראשון. המשפחה האבלה במצב כלכלי מאוד קשה ויש להם קושי במימון הסעודה ליום חמישי הקרוב". עוד הוסיפה קדם כי "אני מאוד אשמח אם יש למישהו אפשרות לעזור להם לגיוס קייטרינג או כספים לסעודה".

אורלי דניירוב שכנה של המשפחה, לקחה את היוזמה לידיה, והיא מנסה למצוא אנשים שיירתמו למען המשפחה ויעזרו בגיוס הכספים הנדרשים או האמצעים ליום חמישי הקרוב. מבירור שנעשה הסכום הנדרש לסעודה עשוי להגיע ל-2600 שקל.

"הם מתחת לקו העוני, המשפחה יושבת שבעה בתוך בית שכולו נוזל ומטפטף, אין להם גג כמו שצריך, המטבח כולו מפורק, השיש שבור- ממש לא תנאים" אמרה דניירוב, והוסיפה: "העלינו את הפוסט בלי שהמשפחה תדע כי הם אנשים מאוד צנועים, לא כאלו שיבקשו או ידרשו משהו".

אודל קדם, כותבת הפוסט, אמרה: "זו משפחה שמאוד קרובה לליבי מדובר על אמא שהתאלמנה ועוד שלושה ילדים, חשוב מאוד שנעבור את הסעודה ביום חמישי". כמוזכר מחר אמורה להתקיים הסעודה וכרגע אין למשפחה כיצד לממנה. "החברים הקרובים כל יום מגיעים אליהם לשבעה ומביאים מה שניתן, אני כגרושה ואם לשישה ילדים נותנת כל מה שאני יכולה" סיפרה דניירוב.

לפרטים נוספים ותרומות ניתן לפנות לאורלי דניירוב, בטלפון מספר - 050-6356252.