צילום: shutterstock

צעירה מראשון לציון מסרה את הכלב האהוב שלה לפנסיון כדי שימצאו לו מאמץ. למחרת היא התחרטה, אבל כאשר רצתה לקבל את הכלב בחזרה היא גילתה שכבר מכרו אותו לאדם אחר. הצעירה הגישה תביעה בסך 2,000 שקל נגד הפנסיון.


לטענת הצעירה, בשנות ה־20 לחייה, לפני כחצי שנה היא הבינה שאין ביכולתה להמשיך ולהחזיק בכלבה האהוב מסוג ג'ק ראסל, שנחשב לכלב מגזע יוקרתי שנמכר באלפי שקלים. בשל כך, היא החליטה לפנות לפנסיון יוקרתי לכלבים שמתמחה באילוף וגידול כלבים ובין השאר גם מקבל כלבים ומחזיק בהם עד שמאמצים אותם.


הצעירה בחרה באותו פנסיון מאחר והוא נחשב לאיכותי והיא הייתה בטוחה שכלבה האהוב יקבל יחס ראוי וטוב. היא שילמה 800 שקל והכלב עבר לביתו החדש.


למחרת, יממה אחרי שהייתה ללא כלבה האהוב, היא החלה לחוש בחסרונו והחלו לנקר בה הרהורי חרטה. באותו רגע הבינה הצעירה שעשתה טעות ומיהרה לנסות לתקן את שעשתה.


לטענתה, היא הגיעה לפנסיון במטרה לקחת את הכלב, אך בעל המקום אמר לה שהוא כבר מכר אותו לאדם אחר בסכום של 600 שקל. על פי הצעירה, היא אומנם העבירה את הכלב לפנסיון אך בשום שלב לא אישרה למכור אותו ולא עשתה חוזה של העברת בעלות לפיו היא מעבירה את הכלב מחזקתה לחזקתו של בעל הפנסיון.


בשבוע שעבר הגישה הצעירה תביעה בבית משפט השלום בראשון לציון, ובה היא דורשת מבעל המקום לפצות אותה בסכום של 2,000 שקל.