צילום: shutterstock

תושבת ראשון לציון בשנות ה־40 לחייה נכנסה למינוס בחשבון הבנק שלה, לאחר שלטענתה התאהבה בגבר שניצל אותה. שנה אחרי המקרה היא החליטה שלא לוותר ותובעת ממנו את הכספים שנתנה לו.


לטענתה, לפני כשנה היא פגשה את הגבר במועדון ריקודים בהרצליה, שם הוא הצליח להקסים אותה בעזרת מילים חמות ודברי חנופה. מאז אותו ערב המשיכו השניים להיפגש, הגבר חיזר אחריה ואמר לה כמה הוא אוהב אותה ושהוא צופה עתיד ורוד לקשר ביניהם.


האישה המאוהבת הייתה בטוחה שאכן מדובר בקשר רציני, נסחפה אחריו ומילאה אחר כל מבוקשו. כאשר הגבר סיפר לה שהוא רוצה מכשיר אייפון חדיש בעלות של יותר מ־4,000 שקל, היא לא היססה ורכשה אותו עבורו כמתנה.


לדבריה, יום אחד הוא סיפר לה שהוא נמצא במצוקה כלכלית, יש לו קושי זמני בתזרים המזומנים והוא צריך ממנה הלוואה של 600 שקל. האישה משכה את הסכום מהכספומט ונתנה לו אותם. לטענתה, מאז אותו יום הוא הבטיח לה שהקשר ביניהם יוביל לחתונה ובמקביל המשיך לבקש ממנה סכומי כסף שונים שהגיעו ליותר מ־70 אלף שקל.


אך כמו בכל סיפור אהבה מזויף, גם הקשר הזה הגיע לסופו, אחרי שהאישה סיפרה לו שהיא אינה יכולה יותר לתת לו כסף מאחר וחשבון הבנק שלה התרוקן. בשלב זה הקשר ביניהם התקרר עד שהגבר עזב אותה.


כעת החליטה האישה לתבוע את עלבונה והגישה תביעה לבית משפט השלום בראשון לציון, שבה היא דורשת את כל הכספים שהלוותה לו, בתוספת פיצוי על עוגמת הנפש שנגרמה לה. הדיון בתביעתה יתקיים בחודש הבא.